MHRS Mobil indir MHRS Mobil 7.0.1

id=tr.com.innova.fta.mhrs
8.1 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 11
T.C. Sağlık Bakanlığı?nın sunduğu ?Merkezi Hekim Randevu Sistemi? mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı ?MHRS Mobil? dir.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye?de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

MHRS Mobil,cepten hastane randevu uygulaması


Etiketler: cepten hastane randevu uygulaması, MHRS Mobil indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın