Merge Gardens logo  Merge Gardens 1.7.14

ios (IPA)
103 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Merge Gardens ile puzzle parçalarını eşleştirip tamamlayarak kendi bahçeni yaratmayı hayal ediyor musun? O halde bu eğlenceli birleştirme ve eşleştirme macerasında meyveleri eşleştir ve birbirinden nefis ve büyüleyici nesneleri birleştir!


Unutulmuş bir kır konağını eski ihtişamına kavuşturman için seni bekleyen terk edilmiş bir bahçe var. Hangi harikaları keşfedeceksin?

Merge Gardens'ta, güzel evinin bahçelerini tasarlamak ve dekore etmek için kullanabileceğin muhteşem ödüller kazanmak için 3?lü eşleştirme puzzle oyunlarını çözeceksin. Yardımcın Gatsby ile birlikte, büyüleyici ve mistik ögelerden oluşan bir dünyayı keşfedecek, birleştirecek, geliştirecek ve yükselteceksin.

Puzzle birleştirme oyununu klasik meyve eşleştirme oyunuyla birleştiren Merge Gardens, bırakmak istemeyeceğin rahatlatıcı ve bağımlılık yaratan yeni ve ücretsiz bir oyundur.

MERGE GARDENS - ÖZELLİKLER

~ BİRLEŞTİR ~

- Benzersiz güzellikte, ihtişamlı bir bahçe oluşturmak için yüzlerce harika nesne keşfet, birleştir ve kırsal rüyasını deneyimle.
- Bahçeni gönlünce tasarla ve nesneleri istediğin yere sürükle. Bunları üstün nesnelere dönüştürmek için 3'ünü, ödüllerini ikiye katlamak için de 5'ini birleştir!
- Eski jeton sandıkları, düşmüş yıldızlar, ejderhalar, kır çiçekleri ve gizemli yumurtalar gibi kayıp ve unutulmuş nesnelerin gizli dünyalarını keşfet ve bunları restore edip tasarlayarak çorak toprakları iyileştir.
- Her gün, malikaneni daha da ihtişamlı hale getirecek hazinelerle dolu ücretsiz günlük ödül sandığını aç.
- Daha fazla ödül kazanmak için görevleri tamamlayarak yeteneklerini sergile!

~ EŞLEŞTİR ~

- Bahçene hayat veren ödüller kazanmak için nefis bir bulmaca macerasında lezzetli elma, armut, limon ve çilekleri değiştir ve eşleştir.
- Lezzetli meyveleri eşleştirerek zorlu seviyeleri çöz ve ilerle.
- Aynı anda 3 veya daha fazla meyveyi eşleştirerek hamlelerini akıllıca planla. Hedeflerine ulaşırsan nefis gökkuşağı renginde çağlayanlarla ödüllendirilirsin!
- Karşı konulamaz kombinasyonlarla patlatacağın bloklarla daha fazlasının hayalini kur.
- Her seviyeden sonra bahçeni geliştirmek için gizemli sepetler ve egzotik petler gibi muhteşem ödüller al.

~ TOPLA ~

- Bitkilerini, ağaçlarını, mahsullerini ve çiçeklerini hasat etmek ve bahçeni ışıltılı bir cennet parçasına dönüştürmek için petleri topla ve besle.
- Büyülü yapraklar, lüks sepetler ve altın bal kapları gibi eşleşen birçok büyüleyici nesne kazan ve bunları düzenle.
- Petinin büyümesini izle! Arazilerinde yaşamaları için nadir canlıları birleştir ve uzaktayken bile topraklarınla ilgilen. Daha fazla şifa gücü için kuşlarını ve böceklerini yükselt ve geliştir.
- Güzeller güzeli bir yumurta koleksiyonuna sahip ol ve değerli mitsi yaratıkları yumurtadan çıkar.

~ EĞLENCE VE ZORLAYICI BİR PUZZLE DENEYİMİ ~

- Puzzle birleştirme becerilerini 400'den fazla 3?lü eşleştirme seviyesinde ve neredeyse sınırsız özelleştirmeye sahip bir bulmacada kanıtla. Yüzlerce nesneden kaç tane kombinasyon oluşturabilirsin?

~ UNUTULMUŞ BİR BAHÇEYİ YENİLE VE TASARLA ~

- Lüks evinin önündeki küçük ve yönetilebilir bir arsa üzerinde çalışarak restorasyona başla. Yepyeni keşiflerle dolu geniş arazileri ortaya çıkarmak için sisi temizle!
- Bahçelerini dilediğin şekilde özelleştir. Süslü yerine sade toprakları mı tercih ediyorsun? Yoksa tarzın gelenekselden ziyade modern mi? Zevkine uygun dekorasyonu seç!

Etiketler:

ios için bahçe tasarımı

Merge Gardens indir

Puzzle birleştirme oyunu
Merge Gardens-1.1.2 Merge Gardens-1.1.2


CarX Street

CarX Street

gece araba yarışları
101 Yüzbir Okey Plus

101 Yüzbir Okey Plus

iphone için 101 okey oyunu
Racing Limits

Racing Limits

ios için araba yarışı
Zynga Poker

Zynga Poker

ios için poker oyunu
Village Life

Village Life

ios köy kurma oyunu
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb