Meditation Music - Relax, Yoga indir Meditation Music - Relax, Yoga 3.5.1.RC-GP-Free(60)

.metapps.meditationsounds
MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Meditation Music,Derin bir nefes al. Stresinizi bırakın. dinlenmek ve iç huzuru ve sakinlik bulmasına yardımcı olacak HD Meditasyon Müzik en iyi seçimi ile meditasyon için kendinizi hazırlayın. mutlu binlerce kullanıcıyı katılın ve sınırsız erişim ile sesler ve melodiler rahatlamanın keyfine.

profesyonellerin yardımıyla, biz yoga meditasyon, rahatlatıcı ve uyku için harika ortam sakinleştirici müzik kolleksiyonu oluşturduk. Meditasyon Müzik oniki farklı kaliteli meditasyon melodiler içeriyor. en iyi kısmı tamamen sizin müzik yapmak için bireysel sesleri uyarlayabilirsiniz olduğunu. Eğer biraz daha yumuşak piyano eklemek veya mükemmel yağmur sesleri kadar açmak isterseniz, karıştırmak ve Nirvana'ya ulaşmak için favori sesler eşleşebilir.

Eğer bilinç Akışınızı kesmek istemiyorsanız, Meditasyon Müzik size meditasyon seansları ölçmek yardımcı olur ve hatta uykuya dalmadan sonra müzik çalar kapanır sezgisel zamanlayıcı vardır. Ayrıca, nazikçe zamanlayıcı yakında sona ereceğini hatırlatmak için gong özelliğini kullanabilirsiniz.

Sound Sleep - Relaxing Sounds and White Noise | Etiketler: Meditation Music - Relax Yoga indir, android için dinlendirici müzik, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu