Mediapurge indir Mediapurge 7.14

ediapurge_installer64.exe
6.7 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Mediapurge, multimedya dosyalarının kitaplığını düzenlemek için bir programdır. İşlemi, yinelenen dosyaları bulmaya, bunları önceden tanımlanmış şablonlara göre yeniden adlandırmaya (ayrıca etiketlere, örneğin MP3 müzik parçaları durumunda ID3'e göre) ve bu etiketleri düzenlemeye odaklanmıştır. İşlem, sihirbaza benzer bir çözüme dayanmaktadır, bu sayede kullanıcının ilk olarak ayarlarda (bazı aşamalarda çok sayıda olduğu) kaybolma şansı çok daha düşüktür ve ikincisi, hiçbirini kaçırmayacaktır. operasyon için gerekli olan seçenek.

Programı kullanmak için ekranda verilen talimatlara göre başladıktan sonra birkaç basit adımı gerçekleştirmeniz yeterlidir. İlk adımda işlevi, ardından ayrıntılı sürümünü ve ardından düzenlemek istediğimiz dosyaları ve ek yapılandırma işlevlerini seçmek gerekecektir. Seçili eylemi istediğiniz zaman iptal edebilir ve yanlışlıkla tıkladıysanız farklı bir seçenek belirleyebilirsiniz. Dosya adını şablonlara göre değiştirmek, bu eylemin etkisini ön izleme seçeneği, böylece kullanıcının belirli bir seçeneğin pratikte nasıl çalışacağını "körü körüne" tahmin etmesine gerek kalmaz.

Müzik parçaları söz konusu olduğunda, yinelenen dosyaları arama işlevinin oldukça gelişmiş olduğunu belirtmek gerekir, çünkü yalnızca dosya adına ve meta verilere dayanmaz, aynı zamanda gerçek bir karşılaştırma yapmak için kaydı "dinler" kayıtların. Üreticinin önerdiği gibi, bu işlev işlemi olabildiğince hızlandırmak için birden çok bilgisayar işlemcisi çekirdeğinde paralel olarak çalışır.
Etiketler: Mediapurge indir , medya dosyalarını temizleme , tekrarlı dosyaları temizleme

Peter Lorenz indir Bak
Mediapurge indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması