Mediapurge indir Mediapurge 7.14

ediapurge_installer64.exe
6.7 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Mediapurge, multimedya dosyalarının kitaplığını düzenlemek için bir programdır. İşlemi, yinelenen dosyaları bulmaya, bunları önceden tanımlanmış şablonlara göre yeniden adlandırmaya (ayrıca etiketlere, örneğin MP3 müzik parçaları durumunda ID3'e göre) ve bu etiketleri düzenlemeye odaklanmıştır. İşlem, sihirbaza benzer bir çözüme dayanmaktadır, bu sayede kullanıcının ilk olarak ayarlarda (bazı aşamalarda çok sayıda olduğu) kaybolma şansı çok daha düşüktür ve ikincisi, hiçbirini kaçırmayacaktır. operasyon için gerekli olan seçenek.

Programı kullanmak için ekranda verilen talimatlara göre başladıktan sonra birkaç basit adımı gerçekleştirmeniz yeterlidir. İlk adımda işlevi, ardından ayrıntılı sürümünü ve ardından düzenlemek istediğimiz dosyaları ve ek yapılandırma işlevlerini seçmek gerekecektir. Seçili eylemi istediğiniz zaman iptal edebilir ve yanlışlıkla tıkladıysanız farklı bir seçenek belirleyebilirsiniz. Dosya adını şablonlara göre değiştirmek, bu eylemin etkisini ön izleme seçeneği, böylece kullanıcının belirli bir seçeneğin pratikte nasıl çalışacağını "körü körüne" tahmin etmesine gerek kalmaz.

Müzik parçaları söz konusu olduğunda, yinelenen dosyaları arama işlevinin oldukça gelişmiş olduğunu belirtmek gerekir, çünkü yalnızca dosya adına ve meta verilere dayanmaz, aynı zamanda gerçek bir karşılaştırma yapmak için kaydı "dinler" kayıtların. Üreticinin önerdiği gibi, bu işlev işlemi olabildiğince hızlandırmak için birden çok bilgisayar işlemcisi çekirdeğinde paralel olarak çalışır.
Mediapurge


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu