MediaGet logo MediaGet 3.01.4105

r.php?os=windows&mgsite=1
21 MB

Dil tr en

lisans:  Ücretsiz

Geniş medya arşiviyle aradığınız film, oyun ve müzik dosyalarını hızlıca bulmanızı sağlayacak MediaGet, son dönemde kullanıcı sayısını giderek artıran bir torrent istemcisi.

Kullanışlı bir arayüzü olan programla işlemler kolay ve hızlı şekilde tamamlanabiliyor. Film, müzik, oyun ve program kategorilerine ayrılmış dosyaları gelişmiş filtreleme seçenekleriyle hızlıca bulabilirsiniz. Aradığınız medya dosyalarını bulduktan sonra indirme işlemi seri bir şekilde başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmak için MediaGet in entegre bir medya oynatıcısı bulunuyor. Bu medya oynatıcı ile henüz inmekte olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de program içerisinden çalıştırabilirsiniz. Torrent takibi yapabilen araçları sayesinde en hızlı inen, en çok rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet in içerisinde bir medya kütüphanesi mevcut. İndirilen medya dosyalarıyla kendi arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara hızlı ulaşım sağlıyor. Aradığınız medya dosyalarını kolayca bulup, hızlıca indirmek isterseniz MediaGet programından yardım alabilirsiniz.

Programda istediğiniz dosyayı ismiyle bulmanıza imkan veren bir arama bölümü bulunmaktadır.
Arama sonuçları geldikten sonra "İndir" a tıklayarak istediğiniz dosyayı indirmeye başlayın.Sol tarafta daha fazla yıldız olanlar daha hızlı download olan dosyalardır. Daha düzgün sonuçlar için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Dosyayı kaydetmek istediğiniz yerde bir diyalog penceresi açılacaktır."Torrent detayları" na tıklayarak indirmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.
İndirdiğiniz dosyayı açmak için, üzerine sağ tıklayıp akordiyon şeklinde açılmasını sağlayıp, "Klasör Aç" seçeneğine tıklayın.
Seçilen dosya, indirilmesi beklenmeden, online izlenebilir veya entegre medya oynatıcısından dinlenilebilir.
Eğer indirdiğiniz şarkı, oyun veya filmi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için sadece soldaki açılan pencereye indirdiğiniz dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz.

MediaGet  Dosya Paylaşım torrent istemcisi MediaGet  Dosya Paylaşım torrent istemcisi MediaGet


Bu siteye çok teşekkürler. Bu tür programlar sayesinde indirmelerimiz çok daha hızlı oluyor.
Bence harika ve hızlı 24 saatte  indireceğiniz dosyayı bir saatte indirebiliyorsunuz.
Music MP3 Downloader

Music MP3 Downloader

mp3 download programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü