MediaGet indir MediaGet 2.01.3805

download.php?os=windows
21 MB
Dil tr en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 1248
torrent dosya indirme programı; Geniş medya arşiviyle aradığınız film, oyun ve müzik dosyalarını hızlıca bulmanızı sağlayacak MediaGet, son dönemde kullanıcı sayısını giderek artıran bir torrent istemcisi. Kullanışlı bir arayüzü olan programla işlemler kolay ve hızlı şekilde tamamlanabiliyor. Film, müzik, oyun ve program kategorilerine ayrılmış dosyaları gelişmiş filtreleme seçenekleriyle hızlıca bulabilirsiniz. Aradığınız medya dosyalarını bulduktan sonra indirme işlemi seri bir şekilde başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmak için MediaGet in entegre bir medya oynatıcısı bulunuyor. Bu medya oynatıcı ile henüz inmekte olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de program içerisinden çalıştırabilirsiniz. Torrent takibi yapabilen araçları sayesinde en hızlı inen, en çok rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet in içerisinde bir medya kütüphanesi mevcut. İndirilen medya dosyalarıyla kendi arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara hızlı ulaşım sağlıyor. Aradığınız medya dosyalarını kolayca bulup, hızlıca indirmek isterseniz MediaGet programından yardım alabilirsiniz.

Programda istediğiniz dosyayı ismiyle bulmanıza imkan veren bir arama bölümü bulunmaktadır.
Arama sonuçları geldikten sonra "İndir" a tıklayarak istediğiniz dosyayı indirmeye başlayın.Sol tarafta daha fazla yıldız olanlar daha hızlı download olan dosyalardır. Daha düzgün sonuçlar için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Dosyayı kaydetmek istediğiniz yerde bir diyalog penceresi açılacaktır."Torrent detayları" na tıklayarak indirmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.
İndirdiğiniz dosyayı açmak için, üzerine sağ tıklayıp akordiyon şeklinde açılmasını sağlayıp, "Klasör Aç" seçeneğine tıklayın.
Seçilen dosya, indirilmesi beklenmeden, online izlenebilir veya entegre medya oynatıcısından dinlenilebilir.
Eğer indirdiğiniz şarkı, oyun veya filmi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için sadece soldaki açılan pencereye indirdiğiniz dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz.

MediaGet 2.01.3805,torrent dosya indirme programı


Etiketler: mediaget indir gezginler, torrent film indirme, torrent dosya indirme programı, MediaGet indir, Dosya Paylaşım torrent istemcisi, 
Mailim Görünsün

Kullanıcı Görüş ve Öneriler
(Mehmet A.) +(2) / -(2) Mail (gizli) 2013-02-15 21:34:18
Bu siteye çok teşekkürler. Bu tür programlar sayesinde indirmelerimiz çok daha hızlı oluyor.
(ali öksüz) +(2) / -(2) Mail (gizli) 2013-02-15 21:32:01
Bence harika ve hızlı 24 saatte  indireceğiniz dosyayı bir saatte indirebiliyorsunuz.

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Among Us

windows için katil bulma oyunu