MediaGet indir MediaGet 2.01.3649


download.php?os=windows
21 MB
Diltr en
lisans: Ücretsiz
Hit(Buay):2 Hit 1227
MediaGet
indirBak  
Geniş medya arşiviyle aradığınız film, oyun ve müzik dosyalarını hızlıca bulmanızı sağlayacak MediaGet, son dönemde kullanıcı sayısını giderek artıran bir torrent istemcisi. Kullanışlı bir arayüzü olan programla işlemler kolay ve hızlı şekilde tamamlanabiliyor. Film, müzik, oyun ve program kategorilerine ayrılmış dosyaları gelişmiş filtreleme seçenekleriyle hızlıca bulabilirsiniz. Aradığınız medya dosyalarını bulduktan sonra indirme işlemi seri bir şekilde başlayacaktır. İndirdiğiniz dosyaları çalıştırmak için MediaGet in entegre bir medya oynatıcısı bulunuyor. Bu medya oynatıcı ile henüz inmekte olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de program içerisinden çalıştırabilirsiniz. Torrent takibi yapabilen araçları sayesinde en hızlı inen, en çok rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet in içerisinde bir medya kütüphanesi mevcut. İndirilen medya dosyalarıyla kendi arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara hızlı ulaşım sağlıyor. Aradığınız medya dosyalarını kolayca bulup, hızlıca indirmek isterseniz MediaGet programından yardım alabilirsiniz.

Programda istediğiniz dosyayı ismiyle bulmanıza imkan veren bir arama bölümü bulunmaktadır.
Arama sonuçları geldikten sonra "İndir" a tıklayarak istediğiniz dosyayı indirmeye başlayın.Sol tarafta daha fazla yıldız olanlar daha hızlı download olan dosyalardır. Daha düzgün sonuçlar için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz.
Dosyayı kaydetmek istediğiniz yerde bir diyalog penceresi açılacaktır."Torrent detayları" na tıklayarak indirmek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.
İndirdiğiniz dosyayı açmak için, üzerine sağ tıklayıp akordiyon şeklinde açılmasını sağlayıp, "Klasör Aç" seçeneğine tıklayın.
Seçilen dosya, indirilmesi beklenmeden, online izlenebilir veya entegre medya oynatıcısından dinlenilebilir.
Eğer indirdiğiniz şarkı, oyun veya filmi beğendiyseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Bunu gerçekleştirmek için sadece soldaki açılan pencereye indirdiğiniz dosyayı sürükleyip bırakabilirsiniz.

MediaGet,Dosya Paylaşım torrent istemcisi


Etiketler: mediaget türkçe indir gezginler, mediaget indir gezginler, film indirme, media get gezginler, mediaget nasil kullanilir resimli, mediaget kupon kodu, torrent film indirme, mediaget kupon kodlari, mediaget nasil dosya indirilir, Dosya Paylaşım torrent istemcisi, mediaget programi nasil kullanilir, mediaget tarzi programlar, MediaGet indir, 
Mailim Görünsün

Kullanıcı Görüş ve Öneriler
(Mehmet A.) +(2) /-(2) Mail (gizli) 2013-02-15 21:34:18
Bu siteye çok teşekkürler. Bu tür programlar sayesinde indirmelerimiz çok daha hızlı oluyor.
(ali öksüz) +(2) /-(2) Mail (gizli) 2013-02-15 21:32:01
Bence harika ve hızlı 24 saatte  indireceğiniz dosyayı bir saatte indirebiliyorsunuz.
Yeni Programlar