MediaDrug logo MediaDrug 1.4

1MDAwMDM1MWMzZTE4NGNkNg==
8.7 MB

Dil tr en

lisans:  Ücretsiz

MediaDrug online olarak müzik dinleyip bunları mp3 olarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir müzik indirme programı.

Anahtar kelimeler yardımıyla dinlemek istediğiniz sanatçıyı, şarkıyı veya albümü kolaylıkla aramanıza olanak sağlayan program, aradığınız sanatçıya ait tüm albümleri ve albümlere ait şarkıları da sizin için listelemektedir. Bu sayede istediğiniz sanatçıya ait albümü ve o albüme ait şarkıları kolaylıkla dinleyebilir, çalma listenize kaydedebilir veya isterseniz tek bir tıklamayla tüm albümü veya albüm içerisinde dinlemek istediğiniz şarkıyı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Çalma listenize eklemek istediğiniz şarkıları bilgisayarınıza indirmeden de istediğiniz zaman çevrimiçi olarak dinlemenize olanak sağlayan MediaDrug, müzik dinlemenin ve kendi çalma listelerinizi oluşturmanın en keyifli ve kolay yolunu kullanıcılarına sunmaktadır. Size çevrimiçi olarak kendi çalma listelerinizi oluşturmanıza olanak sağlayan program sayesinde, müzikleri bilgisayarınıza indirerek sabit diskinizi boşuna doldurmanız gerek yoktur ama isterseniz yine de müzikleri sabit diskiniz üzerine indirebilirsiniz.

Oldukça modern ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla çalma listelerinizi oluşturmak oldukça kolaydır. Programın ana penceresinin sol tarafında yer alan arama sonuçlarını sağ tarafta yer alan çalma listesi üzerine sürükleyerek çalma listelerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayarınız üzerinde yer alan müzikleri de çalma listenize ekleyebilir ve birkaç çalma listesini tek bir yerde kolayca birleştirerek kaydedebilirsiniz.

Anahtar kelimeler yardımıyla yapacağınız aramaları farklı sekmeler altında yaparak, daha önce yapmış olduğunuz aramaları istediğiniz zaman görüntüleyebileceğiniz MediaDrug sayesinde, daha önce neler aradığınızı veya dinlediğinizi kolayca gözden geçirebilirsiniz.

Ekolayzır ayarlarını da yapılandırabileceğiniz dahili medya oynatıcısı sayesinde çalma listelerinizde yer alan müzikleri oynatma şeklinizi seçebilir veya medya oynatıcının hemen sağ alt bölümünde yer alan "Add to playlist" ve "Download song" butonları yardımıyla dinlemekte olduğunuz şarkıları çalma listeniz üzerine ekleyebilir veya mp3 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sevdiğiniz sanatçılara ait albümleri ve şarkıları çevrimiçi olarak dinlemenin ve favori şarkılarınızı bilgisayarınıza indirmenin en keyifli ve kolay yolunu sizlere sunan MediaDrug'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Not: Program kurulumu sırasında kullanıcılara üçüncü parti uygulamaların kurulumlarıyla ilgili teklifler sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında karşınıza gelecek adımlara dikkat etmenizi öneririm
MediaDrug Resimli Anlatim MediaDrug Resimli Anlatim Resimli Anlatim MediaDrug Resimli Anlatim Resimli Anlatim MediaDrug Resimli Anlatim Resimli Anlatim


Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Internet Download Manager

Internet Download Manager

hızlı dosya indirme
Ant Download Manager

Ant Download Manager

internetten hızlı dosya indirme
Manga Downloader

Manga Downloader

Çizgi Film İndirme Programı
Gihosoft TubeGet

Gihosoft TubeGet

youtube video indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma