McFunSoft Audio Editor indir McFunSoft Audio Editor

McFunSoftAudioEditor.zip
7.37 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 56
; indirbak es dosyalarıyla alakalı yapılabilecek işlemlerin çoğunu yapan bu programla WAV, MP3, MP2, WMA, Ogg Vorbis, AIFF, MPC gibi formatlarda ses kaydı yapabilir, ses dosyaları üzerinde işlem yapabilir, ve aralarında dönüşüm yapabilirsiniz. Programdaki mevcut bir çok efekt sayesinde istediğiniz ses animasyonlarını oluşturabilirsiniz. Kalite özelliklerini ve mp3 dosyalarındaki bilgileri de değiştirebilirsiniz.

english description:McFunSoft® Audio Editor? integrates all of the most-used audio editing technologies and post-production facilities into one editor. It¡¯s the only authoring editor that gives you fast and efficient access to every aspect of audio editing, to record audio and apply different effects to track.

Every most-used audio formats are defined, including: WAV, PCM, MP3, WMA, OGG and others. Advanced visual data analysis options such as Frequency Analysis, Waveform, Spectral View are at your disposal. A bunch of effects and filters will satisfy a most refined musicians taste.

McFunSoft Audio Editor ,


Etiketler: McFunSoft Audio Editor indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

EBA

iphone için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul