McFunSoft Audio Editor logo McFunSoft Audio Editor

McFunSoftAudioEditor.zip
7.37 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

indirbak es dosyalarıyla alakalı yapılabilecek işlemlerin çoğunu yapan bu programla WAV, MP3, MP2, WMA, Ogg Vorbis, AIFF, MPC gibi formatlarda ses kaydı yapabilir, ses dosyaları üzerinde işlem yapabilir, ve aralarında dönüşüm yapabilirsiniz. Programdaki mevcut bir çok efekt sayesinde istediğiniz ses animasyonlarını oluşturabilirsiniz. Kalite özelliklerini ve mp3 dosyalarındaki bilgileri de değiştirebilirsiniz.

english description:McFunSoft® Audio Editor? integrates all of the most-used audio editing technologies and post-production facilities into one editor. It¡¯s the only authoring editor that gives you fast and efficient access to every aspect of audio editing, to record audio and apply different effects to track.

Every most-used audio formats are defined, including: WAV, PCM, MP3, WMA, OGG and others. Advanced visual data analysis options such as Frequency Analysis, Waveform, Spectral View are at your disposal. A bunch of effects and filters will satisfy a most refined musicians taste.
Mixcraft

Mixcraft

gelişmiş ses düzenleme
Adobe Audition CS6

Adobe Audition CS6

gelişmiş ses düzenleme programı
ERSEN16 Efektor

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri
Fake Voice

Fake Voice

ses değiştirme programı
Bass Chorus

Bass Chorus

tiz bas ayar programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü