McFunSoft Audio Editor indir McFunSoft Audio Editor

McFunSoftAudioEditor.zip
7.37 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
indirbak es dosyalarıyla alakalı yapılabilecek işlemlerin çoğunu yapan bu programla WAV, MP3, MP2, WMA, Ogg Vorbis, AIFF, MPC gibi formatlarda ses kaydı yapabilir, ses dosyaları üzerinde işlem yapabilir, ve aralarında dönüşüm yapabilirsiniz. Programdaki mevcut bir çok efekt sayesinde istediğiniz ses animasyonlarını oluşturabilirsiniz. Kalite özelliklerini ve mp3 dosyalarındaki bilgileri de değiştirebilirsiniz.

english description:McFunSoft® Audio Editor? integrates all of the most-used audio editing technologies and post-production facilities into one editor. It¡¯s the only authoring editor that gives you fast and efficient access to every aspect of audio editing, to record audio and apply different effects to track.

Every most-used audio formats are defined, including: WAV, PCM, MP3, WMA, OGG and others. Advanced visual data analysis options such as Frequency Analysis, Waveform, Spectral View are at your disposal. A bunch of effects and filters will satisfy a most refined musicians taste.


Etiketler: McFunSoft Audio Editor indir

indir Bak
Resimleri videoları Resimli anlatım

Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama