Maxthon Cloud Browser indir Maxthon Cloud Browser 6.1.1.1000

dl?p=1&m=main
50.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Maxthon Cloud Browser,Basit, Hızlı, Güvenli Bu araç ile surf yapmak cok kolay ve hızlı. Pencereler sekmeler halinde açılıyor. Farenizin sağ tuşuna basılı tutarak sağa, sola ve diğer yönlere hareket ettirdiginizde ileri, geri, yenile gibi işlemleri kısayoldan yapabilirsiniz.

Gelişmiş sürükle bırak sistemi sayasinde verileri bir yerden diğerine kolayca aktarabilirsiniz. Diğer tarayıcılara göre çok daha hızlı surf yapabilirsiniz. Yanlışlıkla kapattığınız sayfaları "Geri Al" butonu ile kolayca geri getirebilirsiniz.
Maxthon 2.0, RSS 0.9/1.0/2.0 ve Atom 0.3/1.0 Feeds desteği sunar.
19 farklı dil seçeneği ile bir çok ülkede kullanılır. Eski versiyonunda olduğu gibi farklı kaplamaları(skin) da mevcut.
Kullandıkça ne kadar çok özelliği olduğunu ve sağladığı kolaylıkları keşfedeceksiniz. Aşağıdaki adresten daha detaylı bilgi edinebilirsiniz: http://www.maxthon.com/feature.htm Sen tasarlasaydın, nasıl görünecekse, ona göre Maxthon un araç çubuklarını, simgelerini, menülerini, renklerini, kaplamalarını ve yerleşim düzenlerini değiştir, ekle, kaldır, yerini değiştir. Menüleri sevmedin mi? Geçiş tuşlarını kullan. Geçiş tuşlarını mı sevmedin? Kelime kod adlarını kullan. Kelime kod adlarını mı sevmedin? Araç çubuklarını kullan. Araç çubuklarını mı sevmedin? O zaman fare hareketlerini kullan. Her şey sana kalmış. Unuttuğumuz bir şey mi var? Maxthon u her şeyi yapabilen tarayıcı haline getiren 1.400 ü aşkın eklentisinden birini seç. Diğer şirketler uzaktan konferans, ekran görüntüsü yakalama, elektronik pasaport ve otomatik şifre yöneticilerini ayrı programlar olarak satıyorlar. Max ile hepsi ücretsiz - tıpkı Maxthon un kendisi gibi.Maxthon Cloud Browser Maxthon Cloud Browser


Adblock Plus extension yandex

Adblock Plus extension yandex

yandex reklam engelleme
Internet Explorer 6.0 SP1

Internet Explorer 6.0 SP1

yandex reklam engelleme
Microsoft Internet Explorer

Microsoft Internet Explorer

yandex reklam engelleme
Firefox Portable

Firefox Portable

yandex reklam engelleme
CiBrowSeR

CiBrowSeR

yandex reklam engelleme

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı