Maximum Mobil logo Maximum Mobil 4.1.6

android
116 MB

Dil tr en

lisans:  Ücretsiz

Kredi kartı yönetiminden kampanya takibine, limit artırmadan Cinemaximum bileti almaya kadar sayısız özellikle dolu bir uygulama;

Maximum Mobil
FIRSATLAR İş Bankası kartlarınıza özel tüm kampanyaları ve kampanyaya dahil yakınınızdaki işyerlerini görebilir, kampanyalara kolayca katılabilir, indirim kodu alabilir ve katıldığınız kampanyaları görüntüleyebilirsiniz.
Cinemaximum'da vizyonda olan ve yakında gelecek filmlere göz atabilir, fragmanlarını izleyebilir, salonunuzu, seansınız ve hatta koltuğunuzu seçerek sıraya girmeden sinema biletinizi alabilirsiniz. Maximum kartlarınız ile kazandığınız hediye sinema biletlerini artık Maximum Mobil üzerinden kullanabilirsiniz! Cinemaximum CGV hesabınızı Maximum Mobil üzerinde tanımlayarak avantajlarından yararlanabilirsiniz.
ÖDEMELERMağaza ya da e-ticaret sitesi alışverişlerinizde kartınız yanınızda olmasa da QR kod ile ödeme yapabilirsiniz.Maximum Mobil'le fatura ödeme işlemlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ödemelerinize tek-tuş ile ödeme özelliği verebilir ve ödemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.
Yeni eklenen özellik ile Dijital Kod market menüsü içerisinden League of Legends, Facebook, Da Vinci Kids ve Spotify?da geçerli kodları tanımlı kartınız ile online satın alabilirsiniz. Fatura ödemelerinize tek-tuş ile ödeme özelliği verebilir ve ödemelerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.
Maximum Mobil ile Petrol Ofisi istasyonlarında Öde Geç le akaryakıt alımınız için aracınızdan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.. Yemeksepeti ile gerçekleştirilen iş birliği kapsamında semtinizin en favori ürünlerini görebilir ve sipariş edebilir ya da Yemeksepeti üzerinden verdiğiniz geçmiş siparişlerinizi tekrarlayabilirsiniz. Ayrıca Yemek Sepeti siparişlerinize tek-tuş özelliği atayabilirsiniz..
Dönemsel olarak düzenlenen Maximum Menü fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
KARTLARIMKredi kartlarınızla nerede, ne harcama yaptığınızı anında görebilir, harcamalarınızı taksitlendirebilir ya da erteleyebilirsiniz.İhtiyacınız olduğu her an kolayca limitinizi yükseltebilir, nakit ihtiyaçlarınız için anında taksitli nakit avans çekebilirsiniz.\nİş Bankası kartlarınızın borç ve puan bilgilerini kontrol edebilir, hesap kesim tarihi değişikliği ve limit artışı talebinde bulunabilir, kartlarınızın yurt içi, yurt dışı ve internet alışveriş yetkilerini yönetebilirsiniz.Maximum Mobil üzerinden bireysel kredi kart borcunuzu erteleyebilir, Bankamatik kart başvurusu yapabilir ve Bankamatik harcamalarınıza ilişkin hesap ekstresine ulaşabilirsiniz. Kart ücretinizi Maxipuan ile ödeyebilir veya ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca anında kart başvurusu da yapabilirsiniz.Ne Dilersen Dile Maximum Mobil?de!"
Maximum Mobil Maximum Mobil Maximum Mobil


VakıfBank Mobil Bankacılık

VakıfBank Mobil Bankacılık

android için vakıfbank uygulaması
Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
Easy Reminder

Easy Reminder

android hatırlatıcı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü