Math Editor logo Math Editor 1.0.6.6

download
1.23 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Math Editor, kullanıcıların sunumları veya tezleri için oldukça kolay ve hızlı bir şekilde matematiksel denklemler hazırlamasına olanak sağlayan ücretsiz bir programdır. Özellikle sınav soruları hazırlayacak olan öğretmenler ve tez yazan öğrenciler için oldukça ideal bir çözüm sunan programın kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Uygulamayı ilk kez kullanıyorsanız sembollerin ve işaretlerin yerlerine alışmak biraz zaman alabilmektedir ama alıştıktan sonra kullanımı oldukça kolaydır ve ekstra bir bilgi birikimi gerektirmez. Oldukça sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program ile tek yapmanız gereken şey ihtiyacınız olan sembollere tıklamak ve ilgili yerlere istediğiniz sayıları yerleştirmektir.

Parantezler, yunan sembolleri, karekökler, integraller, matrisler ve daha birçok matematiksel denklemi hazırlamak için gerekli olan sembol ve şekiller program içerisinde yerini almaktadır.

Hazırlamış olduğunuz tüm denklemleri kopyalayabilir, yapıştırabilir ve farklı kategoriler altında yer alan sembol ve işaretlere kolayca denklem içerisinde yer verebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz denklemleri daha sonra düzenlemek için kaydedebilir ve isterseniz PNG, JPG, GIF, BMP, TIFF ve WMP formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

İşlemler sırasında oldukça iyi bir tepki süresine sahip olan Math Editor, akıcı şekilde çalışmaktadır ve sistem kaynaklarını olabildiğince ılımlı şekilde kullanmaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir hatayla karşılaşmadığım programı tüm kullanıcılarımıza rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Sonuç olarak ihtiyacınız şey matematiksel denklemler oluşturmaksa, karışık ve ücretli programlar yerine ücretsiz ve kolay kullanımlı bir alternatif olan Math Editor'ü kullanmanızı tavsiye ederim.

Math Editor Resimli Anlatim


klokzilla

klokzilla

okul zil programı
FET

FET

öğretmen ders programı
Hotkey

Hotkey

Hotkey On Parmak Programı
10 parmak

10 parmak

q ve f on parmak klavye öğrenme
aSc Timetables

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama