Masha and the Bear Child Games indir Masha and the Bear Child Games 3.4.2

android
91 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Masha ve Ayı eğitici eğlence uygulamaları Indigo Kids 'dünyasına yeni bir ektir. Rus çocuk seviyorum popüler çizgi dizi dayalı mini oyunlar bir koleksiyon.

Plaka karikatür "Masha ve Ayı" Tüm karakterler! Artık çocuğunuz karikatür parçası hissediyorum ve birlikte Masha ile, ayılar ve diğer karakterleri bir arada sevdiğiniz dizi yaşıyor.

Masha ve Misha adlı pek çok şey onlar bebeğinizin yardımı olmadan yapamaz. Sıkışması meyveleri toplamak ve türüne göre bunları sıralamak değil - kolay bir iş biri için, daha sonra Masha sorumlu asistana ihtiyacınız olacak. Nehirde giysileri tercih uplyvshuyu ona açgözlü arılar sürüş bal stokları tutun - sadece ormanda olur! Sadece yeterli değil bir günlük gördüm çünkü, kış için odun unutmayın, çocuğunuzun Masha yakacak odun sıralamak için yardıma ihtiyacım var olacaktır. Bazen evin etrafına bakmak zorunda olacak çünkü, göründüğü gibi yemek pişirme de böyle basit bir mesele değildir. "Masha ve Ayı" büyülü dünyası - öngörülemeyen bir yer ve daha sonra uçağı uçabilir üzerinde. Bebeğiniz pitoresk glade Masha ile yürümek ve uçan kelebekler saymak ve sonra onu bir hokey mücadele Penguen üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Akşamları bir konser sağlayabilir!

Masha and the Bear Child Games Masha and the Bear Child Games Masha and the Bear Child Games

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması