Masha and the Bear Child Games logo Masha and the Bear Child Games 3.4.2

android
91 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Masha ve Ayı eğitici eğlence uygulamaları Indigo Kids 'dünyasına yeni bir ektir. Rus çocuk seviyorum popüler çizgi dizi dayalı mini oyunlar bir koleksiyon.

Plaka karikatür "Masha ve Ayı" Tüm karakterler! Artık çocuğunuz karikatür parçası hissediyorum ve birlikte Masha ile, ayılar ve diğer karakterleri bir arada sevdiğiniz dizi yaşıyor.

Masha ve Misha adlı pek çok şey onlar bebeğinizin yardımı olmadan yapamaz. Sıkışması meyveleri toplamak ve türüne göre bunları sıralamak değil - kolay bir iş biri için, daha sonra Masha sorumlu asistana ihtiyacınız olacak. Nehirde giysileri tercih uplyvshuyu ona açgözlü arılar sürüş bal stokları tutun - sadece ormanda olur! Sadece yeterli değil bir günlük gördüm çünkü, kış için odun unutmayın, çocuğunuzun Masha yakacak odun sıralamak için yardıma ihtiyacım var olacaktır. Bazen evin etrafına bakmak zorunda olacak çünkü, göründüğü gibi yemek pişirme de böyle basit bir mesele değildir. "Masha ve Ayı" büyülü dünyası - öngörülemeyen bir yer ve daha sonra uçağı uçabilir üzerinde. Bebeğiniz pitoresk glade Masha ile yürümek ve uçan kelebekler saymak ve sonra onu bir hokey mücadele Penguen üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Akşamları bir konser sağlayabilir!

Masha and the Bear Child Games Masha and the Bear Child Games Masha and the Bear Child Games


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu