Marvel's Guardians of the Galaxy logo  Marvel's Guardians of the Galaxy

Dil en

lisans:  Deneme Sürümü

Marvel'in Galaksinin Koruyucuları'na yeni bir bakışla evrende vahşi bir yolculuğa çıkın. Bu üçüncü şahıs aksiyon-macera oyununda, sen Star-Lord'sun ve cesur ama şüpheli liderliğin sayesinde, sıra dışı kahramanlardan oluşan tuhaf bir ekibi sana katılmaya ikna ettin. Bir pislik (kesinlikle sen değil) bir dizi felaket olayını başlattı ve sadece sen tahmin edilemez Muhafızları gezegenler arası tam bir çöküşle savaşacak kadar uzun süre bir arada tutabilirsin. Element Blaster'ları, takım takımlarının yenilgilerini, jet botla çalışan dropkick'leri kullanın, hiçbir şey sınırsızdır.

Her şeyin planlı olacağını düşünüyorsanız, eylemlerinizin sonuçlarının Muhafızları tetikte tutma garantisi ile sürprizlerle dolu bir dünyadasınız demektir. Bu orijinal Marvel'in Galaksinin Koruyucuları hikayesinde, güçlü yeni varlıklarla ve ikonik karakterlere benzersiz yaklaşımlarla yollarınız kesişecek, hepsi galaksinin kaderi için bir mücadele içinde. Evrene neyden yapıldığını göstermenin zamanı geldi.


Etiketler:

Marvels Guardians of the Galaxy indir

galaksi koruma oyunu
Marvel's Guardians of the Galaxy Marvel's Guardians of the Galaxy Marvel's Guardians of the Galaxy Marvel's Guardians of the Galaxy


Counter Strike

Counter Strike

Terörüst Avlama oyunu
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb