MakeHuman indir MakeHuman 1.2.0

mmunity-1.2.0-windows.zip
352 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
MakeHuman ilginç bir 3B modelleme aracıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, öncelikle insanları veya insanları tasvir eden gerçekçi tasarımlar oluşturmak için kullanılır. Uygulamanın kullanımı basittir ve oldukça fazla işlevselliğe sahiptir ve yaratımı kullanıcının gereksinimlerine göre ayarlamanıza izin verir. Kartlara bölünmüş kullanışlı arayüz, işlemleri geri alma ve yeniden yapma yeteneği, oldukça kararlı çalışma - bunlar, yeni başlayan amatörleri 3D grafiklere kesinlikle ikna edecek avantajlardır.

Kendi modelinizi oluşturma süreci birkaç basit adımdan oluşur. Öncelikle insan özellikleri ile ilgili parametreler ayarlanmalıdır: cinsiyet, ırk, yaş, kaslar, ağırlık, boy, yüz görünümü, ten rengi, oranlar. Ek olarak, herhangi bir saç stilini kolayca oluşturabilir veya önceden tanımlanmış şekilleri kullanabilirsiniz. Bir sonraki adım, yüz ifadelerini (ayrıca birkaç varsayılan ayar vardır - sürpriz, üzüntü, neşe, öfke), pozisyon ve ek seçenekler belirlemektir. Son olarak, karakter popüler formatlardan birine aktarılabilir veya işlenebilir ve standart bir görüntü dosyası olarak kaydedilebilir. Daha ileri düzey kullanıcılar için, API kesinlikle yararlı olacak ve kendi komut dosyalarınızı ve eklentilerinizi oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

MakeHuman hem ticari olmayan hem de ticari kullanım için tamamen ücretsizdir. Proje, açık kaynak kodlu ve popüler işletim sistemleri (Microsoft Windows, Mac OS X, Linux) için özel olarak hazırlanmış paketlere sahiptir. Uygulamanın en büyük avantajı, kullanım talimatları, birkaç kapsamlı kılavuz ve ekli çalışma galerisi bulunan bir forumdan oluşan zengin belgelerdir.
MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0

Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Proteus

Baskı Devre Şema Programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

android için eba uygulaması