MakeHuman logo MakeHuman 1.2.0

mmunity-1.2.0-windows.zip
352 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

MakeHuman ilginç bir 3B modelleme aracıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, öncelikle insanları veya insanları tasvir eden gerçekçi tasarımlar oluşturmak için kullanılır. Uygulamanın kullanımı basittir ve oldukça fazla işlevselliğe sahiptir ve yaratımı kullanıcının gereksinimlerine göre ayarlamanıza izin verir. Kartlara bölünmüş kullanışlı arayüz, işlemleri geri alma ve yeniden yapma yeteneği, oldukça kararlı çalışma - bunlar, yeni başlayan amatörleri 3D grafiklere kesinlikle ikna edecek avantajlardır.

Kendi modelinizi oluşturma süreci birkaç basit adımdan oluşur. Öncelikle insan özellikleri ile ilgili parametreler ayarlanmalıdır: cinsiyet, ırk, yaş, kaslar, ağırlık, boy, yüz görünümü, ten rengi, oranlar. Ek olarak, herhangi bir saç stilini kolayca oluşturabilir veya önceden tanımlanmış şekilleri kullanabilirsiniz. Bir sonraki adım, yüz ifadelerini (ayrıca birkaç varsayılan ayar vardır - sürpriz, üzüntü, neşe, öfke), pozisyon ve ek seçenekler belirlemektir. Son olarak, karakter popüler formatlardan birine aktarılabilir veya işlenebilir ve standart bir görüntü dosyası olarak kaydedilebilir. Daha ileri düzey kullanıcılar için, API kesinlikle yararlı olacak ve kendi komut dosyalarınızı ve eklentilerinizi oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

MakeHuman hem ticari olmayan hem de ticari kullanım için tamamen ücretsizdir. Proje, açık kaynak kodlu ve popüler işletim sistemleri (Microsoft Windows, Mac OS X, Linux) için özel olarak hazırlanmış paketlere sahiptir. Uygulamanın en büyük avantajı, kullanım talimatları, birkaç kapsamlı kılavuz ve ekli çalışma galerisi bulunan bir forumdan oluşan zengin belgelerdir.
MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0 MakeHuman-1.2.0


ZBrush

ZBrush

3d modelleme
IKEA Home Planner

IKEA Home Planner

mutfak dolap çizim programı
ideCAD Architectural

ideCAD Architectural

yapı tasarım programı
eagle

eagle

elektronik devre çizim programı
AAA Logo

AAA Logo

Logo Oluşturma Programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama