Mad Skills Motocross 2 indir Mad Skills Motocross 2 2.26.3645

android
57.90 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Mad Skills Motocross 2,  aksiyon dolu çılgın bir motorsiklet yarışı oyunu 7 farklı motorsiklet.Dünyadaki profesyonel yarışçıların, motokros hayranlarının ve sıradan oyuncuların zaten bildiklerini keşfedin: Mad Skills Motocross 2, tüm zamanların en yoğun Android yarış deneyimi!

Mad Skills Motocross 2 şunları içeriyor:

İnanılmaz FİZİK!
Mad Skills Motocross 2, gezegendeki herhangi bir yan kaydırma yarış oyununun en iyi motosiklet fiziğini sunuyor. Bu oyunda bisikletlerin tepkisine hayran kalacaksınız. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar hızlı (ve daha fazla bağımlı) olacaksınız.

12 FARKLI BİSİKLET!
Her biri farklı hız ve yol tutuşa sahip 12 farklı motosiklette yukarı doğru çalışın. En hızlı bisikleti alın ve arkadaşlarınıza hükmedin!

Heyecan verici bir yeni oyuncu-VS.-OYUNCU ?VERSUS? MODU
Bu özellik mutlak bir patlama. Bir arkadaş seçin (veya rastgele bir rakip), bir parça seçin ve iki dakika içinde alabileceğiniz en iyi tur süresini belirleyin. O zaman bakalım aynı sürede yenebilecekler mi. XP kazanmak için savaş, böylelikle harika sanal ürünler kazanabileceksin.

PARÇALARIN DÜZENLERİ - DAHA FAZLA HER HAFTA EKLENEN!
Mad Skills Motocross 2, sizi yıllarca meşgul edecek yeterli içeriğe sahip. Onlarca kariyer yolunda hisse senedi rakibini yen ve daha fazla parçanın kilidini açmak için As'ı yenip yenemeyeceğini gör. Hepsini Aced'ledikten sonra arkadaşların, komşuların ve dünyanın her yerindeki oyuncuların üstesinden gel. Gerçek hayattaki profesyonel motokros yarışçılarını bile takip edebilirsiniz - neredeyse hepsi Mad Skills oynuyor - ve en iyi zamanlarını alıyorlar.

HAFTALIK YARIŞMALAR!
Mad Skills Motocross 2, her hafta yeni pistlerde sizi dünya çapındaki diğer oyunculara karşı koyan JAM adlı çevrimiçi bir yarışmaya ev sahipliği yapıyor. JAM muhtemelen mobil cihazınızda yaşadığınız en bağımlılık yaratan deneyimlerden biri olacak.
Mad Skills Motocross 2


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı