Macrium Reflect indir Macrium Reflect 7.3.5550

ReflectDLHF.exe
3.6 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
Macrium Reflect disk imajlama ve yedekleme yazılımı kullanıcılara alternatif olabilecek yeni bir program. Program bir diskin tamamını veya bir bölümünün kusursuz bir imajını almanızı en kolay yolla sağlıyor.

Aldığınız imaj dosyası lokal sürücülerde, USB ve Firewire da, CD veya DVD de saklayabilirsiniz. Program NTFS, FAT16, FAT32, Ext2/3FS dosya sistemlerini ve IDE, SATA, SCSI, USB, IEEE 1394 (FireWire) sürücülerini destekliyor. Zaman çizelgesine göre imaj alma özelliği çalıştırılabilinen Macrium Reflect bu sayede verileri tarihlere göre kontrol etme şansını size veriyor.

Yedekleme işlemini XML formatında yapabilen program iddialı bir seçenek. Arayüz ve sihirbaz tasarımları kullanıcının kolaylığı düşünülerek hazırlanmış. Nispeten zor işlemler olan yedekleme ve imaj alma işlemleri program adımları takip edilerek yapılabiliyor. Dosya Yedekleme İşlemleri Tek veya birden fazla dosyaya yedekleme. Windows işletim sisteminde şifrelenmiş dosyalar yedeklenebilir Yedek dosyaları gizli ve şifreli tutulabilir. Yedekler CD/DVD, harici ve lokal disklerde saklanabilir. Spesifik dosyaları veya tüm yedeği geri yükleme. Zaman çizelgesine göre işlem yapabilme. Disk İmajı İşlemleri Tüm hard diskin tek bir yedek dosyası oluşturulabilir. Bir veya daha fazla partition yedeklenebilir. Yedekler farklı tiplerde geri yüklenebilir. Oluşturulan imajlar doğrulanabilir. pagefile.sys , hiberfil.sys gibi sistem dosyaları imaja dahil edilmeyerek yedek dosya büyüklüğü düşürülür. Etkili bir veri güvenliği için AES 256 bit şifreleme kullanılır. İmajlar parola ile korumaya alınır.

Etiketler: Bilgisayar Yedekleme Programı , Harddisk Yedekleme , Geri Yükleme Programı , Yedekleme Programı , Backup , Disk Yedekleme , Macrium Reflect indir

Paramount Software indir Bak
Macrium Reflect indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum