Macrium Reflect logo Macrium Reflect 7.3.5550

ReflectDLHF.exe
3.6 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Macrium Reflect disk imajlama ve yedekleme yazılımı kullanıcılara alternatif olabilecek yeni bir program. Program bir diskin tamamını veya bir bölümünün kusursuz bir imajını almanızı en kolay yolla sağlıyor.

Aldığınız imaj dosyası lokal sürücülerde, USB ve Firewire da, CD veya DVD de saklayabilirsiniz. Program NTFS, FAT16, FAT32, Ext2/3FS dosya sistemlerini ve IDE, SATA, SCSI, USB, IEEE 1394 (FireWire) sürücülerini destekliyor. Zaman çizelgesine göre imaj alma özelliği çalıştırılabilinen Macrium Reflect bu sayede verileri tarihlere göre kontrol etme şansını size veriyor.

Yedekleme işlemini XML formatında yapabilen program iddialı bir seçenek. Arayüz ve sihirbaz tasarımları kullanıcının kolaylığı düşünülerek hazırlanmış. Nispeten zor işlemler olan yedekleme ve imaj alma işlemleri program adımları takip edilerek yapılabiliyor. Dosya Yedekleme İşlemleri Tek veya birden fazla dosyaya yedekleme. Windows işletim sisteminde şifrelenmiş dosyalar yedeklenebilir Yedek dosyaları gizli ve şifreli tutulabilir. Yedekler CD/DVD, harici ve lokal disklerde saklanabilir. Spesifik dosyaları veya tüm yedeği geri yükleme. Zaman çizelgesine göre işlem yapabilme. Disk İmajı İşlemleri Tüm hard diskin tek bir yedek dosyası oluşturulabilir. Bir veya daha fazla partition yedeklenebilir. Yedekler farklı tiplerde geri yüklenebilir. Oluşturulan imajlar doğrulanabilir. pagefile.sys , hiberfil.sys gibi sistem dosyaları imaja dahil edilmeyerek yedek dosya büyüklüğü düşürülür. Etkili bir veri güvenliği için AES 256 bit şifreleme kullanılır. İmajlar parola ile korumaya alınır.
Macrium Reflect Resimli Anlatim Macrium Reflect Resimli Anlatim Macrium Reflect Resimli Anlatim Macrium Reflect Resimli Anlatim


Syncbox

Syncbox

veri yedekleme programı
Bootice

Bootice

disk yedekleme
Hasleo Disk Clone

Hasleo Disk Clone

ücretsiz disk klonlama programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

Oley.com

sanal iddaa uygulaması