Lost Words indir - android harf bulmaca - indirBak


Lost Words indir Lost Words 1.0.7

android
13 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Tüm gizli harfleri bulabilecek misin?

Lost Words'de, amacın verilen kelimenin tüm gizli harflerini bulmak. Doğru kelimeyi bulmak için 6 deneme hakkın olacak. Doğru kelimeyi ararken, doğru yerleştirilmiş harfler yeşille gösterilip yanlış yerleştirilmiş harfler turuncuyla gösterilerek önceki denemelerine dayalı ipuçlarından faydalanabilirsin.

2 farklı oyun modunda oynayabilirsin. Birini rahatlamak için, istediğin zorluğu seçip zihin egzersizi yaparak ?Lost Words? üstadı olmak için oynayabilirsin. İkinci modda, mümkün olduğunca fazla kelime bulman gerekecek. Bu modda, bonuslar alma şansın olacak ancak engellere de dikkat etmelisin. Bu engeller, gizli kelimeyi bulmanı çok daha zor bir hale getirecek. Oyunu oynadıkça daha fazla Magma Parası biriktirecek ve mağazadan ek bonuslar alabileceksin.

Oyunu yetişkinlerin yanı sıra çocukların da oynayabilmesi için, karmaşık kelimelerin dışında bulunması kolay kısa kelimeler bulunan bir ?çocuk? modu da ekledik.

Görkemli Mısır havasını yansıtan oyun, süper eğlenceli olmasının yanı sıra muhteşem bir zihin egzersizidir. Lost Words'ü hemen ücretsiz indir!

Oyun tabletlerle de uyumludur

Lost Words


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı