Lost Words indir Lost Words 1.0.7

s&rdot=1&feature=md&hl=tr
13 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Tüm gizli harfleri bulabilecek misin?

Lost Words'de, amacın verilen kelimenin tüm gizli harflerini bulmak. Doğru kelimeyi bulmak için 6 deneme hakkın olacak. Doğru kelimeyi ararken, doğru yerleştirilmiş harfler yeşille gösterilip yanlış yerleştirilmiş harfler turuncuyla gösterilerek önceki denemelerine dayalı ipuçlarından faydalanabilirsin.

2 farklı oyun modunda oynayabilirsin. Birini rahatlamak için, istediğin zorluğu seçip zihin egzersizi yaparak ?Lost Words? üstadı olmak için oynayabilirsin. İkinci modda, mümkün olduğunca fazla kelime bulman gerekecek. Bu modda, bonuslar alma şansın olacak ancak engellere de dikkat etmelisin. Bu engeller, gizli kelimeyi bulmanı çok daha zor bir hale getirecek. Oyunu oynadıkça daha fazla Magma Parası biriktirecek ve mağazadan ek bonuslar alabileceksin.

Oyunu yetişkinlerin yanı sıra çocukların da oynayabilmesi için, karmaşık kelimelerin dışında bulunması kolay kısa kelimeler bulunan bir ?çocuk? modu da ekledik.

Görkemli Mısır havasını yansıtan oyun, süper eğlenceli olmasının yanı sıra muhteşem bir zihin egzersizidir. Lost Words'ü hemen ücretsiz indir!

Oyun tabletlerle de uyumludur


Magma Mobile | Etiketler: android harf bulmaca, Lost Words indir, 
Mailim Görünsün

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Mobogenie

bilgisayardan androide dosya aktarm