Lost Words indir Lost Words 1.0.7

s&rdot=1&feature=md&hl=tr
13 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
android harf bulmaca; Tüm gizli harfleri bulabilecek misin?

Lost Words'de, amacın verilen kelimenin tüm gizli harflerini bulmak. Doğru kelimeyi bulmak için 6 deneme hakkın olacak. Doğru kelimeyi ararken, doğru yerleştirilmiş harfler yeşille gösterilip yanlış yerleştirilmiş harfler turuncuyla gösterilerek önceki denemelerine dayalı ipuçlarından faydalanabilirsin.

2 farklı oyun modunda oynayabilirsin. Birini rahatlamak için, istediğin zorluğu seçip zihin egzersizi yaparak ?Lost Words? üstadı olmak için oynayabilirsin. İkinci modda, mümkün olduğunca fazla kelime bulman gerekecek. Bu modda, bonuslar alma şansın olacak ancak engellere de dikkat etmelisin. Bu engeller, gizli kelimeyi bulmanı çok daha zor bir hale getirecek. Oyunu oynadıkça daha fazla Magma Parası biriktirecek ve mağazadan ek bonuslar alabileceksin.

Oyunu yetişkinlerin yanı sıra çocukların da oynayabilmesi için, karmaşık kelimelerin dışında bulunması kolay kısa kelimeler bulunan bir ?çocuk? modu da ekledik.

Görkemli Mısır havasını yansıtan oyun, süper eğlenceli olmasının yanı sıra muhteşem bir zihin egzersizidir. Lost Words'ü hemen ücretsiz indir!

Oyun tabletlerle de uyumludur

Lost Words 1.0.7,android harf bulmaca


Etiketler: android harf bulmaca, Lost Words indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program

F-Secure Internet Security

gelişmiş ders dağıtım program

Aqua Energizer

gelişmiş ders dağıtım program

Keytext

Hızlı yazma programı

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri

ProphecyMaster

Yüz Yaşlandırma Programı

Gramblr

bilgisayardan Instagram beğenme

CHP Mobil

android için chp mobil uygulama