Little Galaxy indir Little Galaxy 2.5.9

android
41 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz

Little Galaxy, uzay boşluğunda bulunan gezegenlerde zıplayarak yeni bir ev bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunudur. Oyunun iOS versiyonu ücretli olmasına rağmen Android  versiyonu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyundaki amacınız uzayda yeni bir ev bulmaya çalışan bilim adamına yardı metmek. Fakat bu tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Çünkü zıplarken büyülü elmasları da toplamanız gerekiyor.

Oldukça rahat bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda, saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Little Galaxy'de karakterinizi ekrana doğru zamanda dokunarak yönetebilirsiniz. Diğer gezegenlere zıplayabilmek için doğru zamanı ayarlamak oyunda en çok zorlanacağınız durumlardan bir tanesidir. Ayrıca topladığınız büyülü elmaslar ile bazı eşyalar satın alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi seyahat modu. Bu oyun modunda yapmanız gereken görevler bulunmakrtadır. Bu görevleri tamamlayarak oyunu bitirebilirsiniz. Diğer oyun modu ise sınırsız. Bu oyunda ise adından anlaşıldığı üzere oyuncular sınırsız olarak ilerleyebiliyor.

Her yaştan oyuncunun oynamasına elverişli olan Little Galaxy oyunu, oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunlardan bir tanesidir. Yeni ve farklı bir şeyler sunmamasına rağmen gayet eğlenceli bir oynnaışa sahip olan oyunu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek mutlaka denemelisiniz.

Little Galaxy

Mailim Görünsün

Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu
EBA

EBA

android için eba uygulaması