Little Galaxy logo Little Galaxy 2.5.9

android
41 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Little Galaxy, uzay boşluğunda bulunan gezegenlerde zıplayarak yeni bir ev bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir Android oyunudur. Oyunun iOS versiyonu ücretli olmasına rağmen Android  versiyonu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Oyundaki amacınız uzayda yeni bir ev bulmaya çalışan bilim adamına yardı metmek. Fakat bu tahmin ettiğiniz kadar kolay olmayabilir. Çünkü zıplarken büyülü elmasları da toplamanız gerekiyor.

Oldukça rahat bir kontrol mekanizmasına sahip olan oyunda, saatlerce keyifli vakit geçirebilirsiniz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Little Galaxy'de karakterinizi ekrana doğru zamanda dokunarak yönetebilirsiniz. Diğer gezegenlere zıplayabilmek için doğru zamanı ayarlamak oyunda en çok zorlanacağınız durumlardan bir tanesidir. Ayrıca topladığınız büyülü elmaslar ile bazı eşyalar satın alarak işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi seyahat modu. Bu oyun modunda yapmanız gereken görevler bulunmakrtadır. Bu görevleri tamamlayarak oyunu bitirebilirsiniz. Diğer oyun modu ise sınırsız. Bu oyunda ise adından anlaşıldığı üzere oyuncular sınırsız olarak ilerleyebiliyor.

Her yaştan oyuncunun oynamasına elverişli olan Little Galaxy oyunu, oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunlardan bir tanesidir. Yeni ve farklı bir şeyler sunmamasına rağmen gayet eğlenceli bir oynnaışa sahip olan oyunu ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirerek mutlaka denemelisiniz.

Little Galaxy


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
My Talking Tom Friends

My Talking Tom Friends

tom ve arkadaşları oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı