liteCam HD indir liteCam HD 5.0.0.5

=lcam-hd-en-500_setup.exe
36.4 MB
Dil en
lisans:  Kısıtlı Sürüm
video kayıt programı; liteCam bilgisayarınızda izlediğiniz herhangi bir videoyu bilgisayarınıza kaydetmek için kullanabileceğiniz bir ekran videosu kaydetme programıdır.

Program herhangi bir videoyu kaydedebilmektedir. Online video kaydetme işlemi gerçekleştirerek YouTube gibi siteler üzerinden izlediğiniz online video akışlarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir, programı kullanarak izlediğiniz filmleri bilgisayarınıza kaydebilir ve dvd kaydetme işlemini gerçkleştirebilirsiniz.

liteCam video kayıt için sunduğu farklı seçeneklerle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmektedir. Ekranın seçeceğiniz belli bir alanını ya da sunulan çözünürlüklerden herhangi birini kullanarak kayıt yapabilirsiniz. Bunun yanında tam ekran kayıtta gerçekleştirilebilmektedir. Video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapabilmek için ayrı kalite seçeneklerine sahip liteCam disk gerek duyulduğunda boyutundan kazanmanıza ya da kaliteyi arttırmanıza imkan tanımaktadır.

liteCam kayıtlarınızda sesin kaydedileceği kaynağı seçmenize de izin verir. Böylece ses kaydını bilgisayarından çıkan seslerden, mikrofondan veya farklı bir kaynaktan alabilirsiniz. Bu yöntemle videolarınıza sesli yorum ekleme işlemini gerçekleştirebilir, rehber videolar hazırlayabilirsiniz.

Kayıt zamanlayıcı özelliğine sahip program videoları bilgisayar başında olmadan kaydedebilmenize imkan tanır. Zaman aralığı belirleyerek belli bir süre sonunda kayıtlarınızı sonlanacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

liteCam HD 5.0.0.5,video kayıt programı


Etiketler: video kayıt programı, ekran görüntüsü yakalama, liteCam HD indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

aSc Timetables

gelişmiş ders dağıtım program

F-Secure Internet Security

gelişmiş ders dağıtım program

Aqua Energizer

gelişmiş ders dağıtım program

Keytext

Hızlı yazma programı

ERSEN16 Efektor

film ses efekleri

ProphecyMaster

Yüz Yaşlandırma Programı

CHP Mobil

android için chp mobil uygulama

Among Us

windows için katil bulma oyunu