liteCam HD indir liteCam HD 5.5.0.3

lcam-hd-en-553_setup.exe
36.4 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

liteCam HD bilgisayarınızda izlediğiniz herhangi bir videoyu bilgisayarınıza kaydetmek için kullanabileceğiniz bir ekran videosu kaydetme programıdır.

Program herhangi bir videoyu kaydedebilmektedir. Online video kaydetme işlemi gerçekleştirerek YouTube gibi siteler üzerinden izlediğiniz online video akışlarınızı bilgisayarınıza kaydedebilir, programı kullanarak izlediğiniz filmleri bilgisayarınıza kaydebilir ve dvd kaydetme işlemini gerçkleştirebilirsiniz.

liteCam video kayıt için sunduğu farklı seçeneklerle ihtiyacınıza yönelik çözümler üretebilmektedir. Ekranın seçeceğiniz belli bir alanını ya da sunulan çözünürlüklerden herhangi birini kullanarak kayıt yapabilirsiniz. Bunun yanında tam ekran kayıtta gerçekleştirilebilmektedir. Video kalite ayarı ve ses kalite ayarı yapabilmek için ayrı kalite seçeneklerine sahip liteCam disk gerek duyulduğunda boyutundan kazanmanıza ya da kaliteyi arttırmanıza imkan tanımaktadır.

liteCam kayıtlarınızda sesin kaydedileceği kaynağı seçmenize de izin verir. Böylece ses kaydını bilgisayarından çıkan seslerden, mikrofondan veya farklı bir kaynaktan alabilirsiniz. Bu yöntemle videolarınıza sesli yorum ekleme işlemini gerçekleştirebilir, rehber videolar hazırlayabilirsiniz.

Kayıt zamanlayıcı özelliğine sahip program videoları bilgisayar başında olmadan kaydedebilmenize imkan tanır. Zaman aralığı belirleyerek belli bir süre sonunda kayıtlarınızı sonlanacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

liteCam HD Resimli Anlatim


Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
Flatcast

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Mp3 Download Manager (MDM)

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
EBA

EBA

android için eba uygulaması
Express Files

Express Files

hızlı dosya indirme programı
Anti Deep Freeze

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu