TLauncher logo TLauncher 2.82.08

iles%2FTLauncher-2.82.zip
18 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

TLauncher, ile Minecraft oyunlarını bilgisayarda oynayabilirsiniz. linux PC'nizde oyunun birden çok sürümünü oynamanıza izin veren etkileşimli bir Minecraft Başlatıcıdır.

Dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi sunuculara erişirken karakter görünümlerini ve ayarlarını özelleştirmenize olanak tanır. Gameloop, CurseForge ve Epic Games Launcher gibi benzer programlarla karşılaştırıldığında, bu daha popüler bir seçimdir. Geliştirme ekibi bir Mojang lisansı almamış olsa da, oyunun tüm sürümlerini destekler ve herhangi bir abonelik veya ücret talep etmez.

- Minecraft Java Edition

Oyunun düzgün çalışması için, yalnızca ana güncellemenin hatalarını ve çökmelerini düzelten teknik güncellemeleri düzenli olarak yayınlamak gerekir. Minecraft 1.17.1 güncellemesi, birkaç düzine düzeltme ve oyun mantığında birkaç küçük değişiklikle dolu, tam olarak böyle bir tür.

Minecraft 1.17.1 Caves & Cliffs çıkış tarihi 6 Temmuz 2021

Bu sürüm ayrıca sohbet mesajlarında, bazı şanslar için yüzdelerde ve ayrıca Axolotl'un üreme prensibinde değişiklikler içerir. Daha fazla ayrıntı aşağıda bulunabilir.

TLauncher TLauncher


Puppy Linux

Puppy Linux

küçük boyutlu linux işletim sis

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü