LineBee indir LineBee 1.5.6

id=com.linebeeapp.linebee
Dil tr en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
android için şehir içi ulaşım programı; İstanbul?u çok da iyi bilmeyen kişiler olarak bizler İstanbul?da taksi parası vermekten bıktık ve otobüsleri kullanmaya karar verdik. Otobüsleri kullanabildik mi? Tabi ki hayır (Utanmasak ?Abi İstanbul ne tarafta? diyecektik)!

Biz de buna bir çözüm bulalım dedik, başladık işe. Sadece otobüs yetmez, vapura da binelim martılar da nasiplensin simit atarız dedik. Sonra metro, metrobüs derken bir bakmışız dolmuş hariç tüm ulaşım seçeneklerini eklemişiz. Dolmuş ne zaman mı eklenecek? Çok uzun sürmez, bize güvenin.

Artık bir yere nasıl gideceğimizi biliyorduk ama yolculuk ne kadar sürer, kaç lira para veririz diye merak ettik, hooop onları da ekledik LineBee?ye. Sonra kullanmaya başladık ama bu sefer de şoför amcaya ?bizi bu durakta indirir misin? demek zorunda kaldık. Bu durum hoşumuza gitmedi, şoför amca asli vazifesini yerine getirip bizimle ilgilenmesin diye canlı takibi koyduk ki araçtan ne zaman ineceğimizi görelim, işe de yaradı çok da güzel oldu :)

LineBee 1.5.6,android için şehir içi ulaşım programı


Etiketler: LineBee indir, android için şehir içi ulaşım programı, toplu taşıma bilgileri, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Among Us

windows için katil bulma oyunu