Lazarus indir Lazarus 2.0.0

2.0.0-fpc-3.0.4-win32.exe
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Lazarus, FreePascal Compiler için bağımsız grafik ve konsol uygulamalarının oluşturulmasını destekleyen çok platformlu, zengin özellikli bir programlama ortamıdır. 32 Bit için de mevcut.

Ücretsiz Pascal Linux, Win32, OS / 2, 68K ve daha fazlası üzerinde çalışabilen bir derleyicidir. OOP (nesne yönelimli programlama) olan Delphi sözdizimini anlayabilmek ve derleyebilmek için tasarlanmıştır.

Lazarus, eksik yapbozun bir parçası olup, Delphi benzeri programları birden fazla platformda geliştirmenize olanak tanır. Bir zamanlar herhangi bir yerde çalışan bir yazı olmaya çalışan Java'nın aksine, Lazarus ve Free Pascal herhangi bir yerde bir kez yazmayı hedefliyor. Aynı derleyici yukarıdaki tüm platformlarda mevcut olduğundan, farklı platformlar için aynı ürünleri üretmek için herhangi bir kodlama yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

Lazarus, kullanıcıyı birçok platformda grafiksel kullanıcı arayüzleri (GUI) ve komut satırı tabanlı uygulamalar oluşturma konusunda desteklemektedir. Eldeki tüm programlama görevlerinin taleplerini karşılayacaktır.

Lazarus and Free Pascal Team | Etiketler: Lazarus indir, ücretsiz pascal derleyicisi, 
Mailim Görünsün

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Kelimelik Solo

bilgisayara karşı kelimelik oynam

EBA

iphone için eba uygulaması