Kâtibim Okul Zili Programı logo Kâtibim Okul Zili Programı 4.3

Katibim_Okul_Zili.zip
19 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Kâtibim Okul Zili Programı,Bu zil programı bilgisayarın ses kartını kullanarak bilgisayar ortamından okul zili  çalmak için kullanılır. Katibim okul zili zengin melodi seçenekleri ile okullardaki monotonluğu azaltır. Teneffüste dinlendirici müzik yayını yapabilir ve sesli,eğitici mesajlar verebilir. Bu sayede Okul zili eğitici bir araç olarak kullanılabilir.
-Melodi ayarları yardımı öğrenci giriş zili, öğretmen giriş zili ve öğrenci çıkış zilleri için istenirse ayrı ayrı melodiler seçilebilmektedir.
-Öğrenci ve öğretmen giriş zilinden sonra istenirse öğrenci ve öğretmen için hazır anons çalabilirsiniz.
-Zaman tablosu yardımı ile giriş-çıkış saatlerini kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.
-Müzik listesi yardımı ile istenilen teneffüslerde öğrencilere eğitici sesli mesajlar dinletebilir veya müzik yayını yapabilirsiniz.
- Güç kontrolü sayesinde COM1, COM2 veya LPT1 portunu kullanarak okul zilinin kullandığı anfiyi kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ders esnasında istenmeyen seslerin hoparlörlere gitmesini ve anfinin gün boyu açık kalmasını engelleyerek güç tasarrufu sağlayabilirsiniz.  -Windows sesini sıfırlama özelliği sayesinde portlar kullanılmadan ders esnasında bilgisayardaki oluşacak seslerin hoparlörlere gitmemesi için Windows?un sesi, ses denetiminden otomatik olarak ders süresince sıfır seviyesine çekilmektedir. 
-Zamanlanmış görevler bölümü ile giriş-çıkış  saatleri dışında toplantı zili veya herhangi bir saatte başka zil çalınacaksa bu bölümden ayarlanabilmektedir. -"Elle kontrol et" seçeneği ile istediğimiz zaman giriş zili, çıkış zili, öğretmen giriş zili, İstiklâl Marşı ve Alarm gibi zilleri elle çalabiliriz.
-Minimum görünüm yardımı ile program, ekranın üst kısmına yerleşir ve kayan yazı ile kaçıncı derste olunduğunu ve kalan süreyi göstermektedir.
Kâtibim Okul Zili Programı-


CMturk Antrenman Paketi CM03-04

CMturk Antrenman Paketi CM03-04

CMturk Antrenman Paketi CM03-04 ind
Metalix

Metalix

Metalix CAD ve CAM çözümleri
ProPratik Ajanda 1.0

ProPratik Ajanda 1.0

Metalix CAD ve CAM çözümleri
Saja English to Turkish Dictionary (Babylon) 2

Saja English to Turkish Dictionary

Metalix CAD ve CAM çözümleri
Delphi Türk KodBank

Delphi Türk KodBank

delphi hazır kodlar

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma