Korg Pa80 Operating System logo Korg Pa80 Operating System 3.06

ication%2Foctet-stream%3B
1.35 MB

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Korg Pa80,yıllardır her piyanistin aradığı Korg Pa80 klavye modelinin 3.06 version sistem dosyası. Bu sistem Pa80 klavye modelinin startup kilitlenme problemini çözen son sistemdir. Korg Pa80 O.S 3.06 sistem dosyasını kurmanız halinde klavyenize gelecek ek özellikler:


Çeşitli yeni fonksiyonlar : Performanslara 10 adet daha bank ilave Solo mod Bir Style, Performans ya da Program için orijinal bankı görmek üzere kısa yol Seçilen herhangi bir pencere üzerinde seçilen kalemi gösterme Alternatif sayfa seçim metodu Listeler içindeki önceki/sonraki alfabetik bölüme atlamak için kısayol Kadran ile tarama yapıldığında daha geniş adım Yeniden düzenlenen fonksiyon isimleri External/Harici duruma setlenen tracklar üzerinde Program numaralarını gösterme Müzikal figürler olarak nota değerlerini gösterme Style Play işletim modu:

Bir Style seçilirken ok ve çerçevenin flaş yapması RT tracklar için Individual Expression/Ayrı İfade kontrolu Ensemble ?Dual? seçeneği Varyasyon 1,2,3,4 için Fill Pad? lere ilave edilen yeni fonksiyonlar Master Transpozenin Performans ya da Style Performans üzerinde hafızaya alınması Master Transpoze Kilidi Çalma gücüyle Start/Stop? un başlatılması Preference sayfasındayken WRITE düğmesine basıldığında açılan Write/Yazma Global penceresi Style Record modu :

Yeniden düzenlenen Ana sayfa Step Record/Kayıt modu Yeniden düzenlenen Mönü Event Edit Zaman-dilimli patternlerin alınması (import) Song Play işletim modu :

Her bir sequencer için ayrı çalışma rehberleri Aynı anda her iki sequencerle oluşturulan armoni notaları Seq 1/2 Setup Preference sayfasındayken WRITE düğmesine basıldığında açılan Write/Yazma Global penceresi Backing Sequence işletim modu :

START/STOP düğmesine basaraktan Realtime Kaydı başlatma Song işletim modu : Song ile save edilen Play/Mute durumu Song ile save edilen (SysEx data olarak) Master Transpoze Hızlı olarak trackın silinip çıkarılması Step Record/Kayıt modu Yeniden düzenlenen mönü Event Edit Program işletim modu :

Sampling ve Time Slicing/Zaman Dilimi fonksiyonları Global edit çerçevesi :

Pedallara verilen yeni fonksiyonlar Style,Performans,STS ve Style Element seçim mesajları için MIDI IN üzerinde New Control/Yeni Kontrol kanalı MIDI OUT üzerinde Yeni Sequencer ve Chord kanalları Yeniden düzenlenen Sayfa 16-Internal FX Controls ve Sayfa 17-Vocal/Guitar Mode. Disk edit çerçevesi :

Yazma olanağı veren Flash Kart Daha geniş hard disk partisyonları olanağı Dosya ve klasör ölçüsü gösterme Hızlı FD format Flash Kart format Yeniden düzenlenen Card Info penceresi İşletim Sistemi ya da Preload datayı back up yaparken oto-format Flash Kart Backup sayfası Flash Kart Restore sayfası Bir Restore işlemi sırasında yeni hata mesajı Flash Kart Koruma fonksiyonu Sistemin Kuruluşu :

Disketinizi disket sürücünüze takıp programı çalıştırın. Program otomatikmen disketinize kuruluyor. Unutmayin ki bu programı işletim sisteminizde çalıştıramazsınız. Tüm bu yenilikleri Korg Pa80 O.S 3.06V sistem dosyasını kurarak görün ve inanın.
Korg Pa80 Operating System


Pa 80 system operation için lazım olan system disketleri lazım nasıl temin edebilirim.
dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Ventoy

Ventoy

usb iso boot programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Xboot

Xboot

ISO ile usb işletim sistemi hazır
Keytext

Keytext

Hızlı yazma programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mBlock

blok tabanlı arduino programlama

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü