KMSpico logo KMSpico 11.2

kmspico.zip
3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

KMSPico, Microsoft Windows'un korsan sürümünü doğrulamak için kullanılır. Ancak, bu KMS teknolojisi Microsoft tarafından, Microsoft tarafından ifşa edilmeden karşılıklı kazanç için tanıtılmıştır.

Yani bu anahtarların aynı ekip tarafından genel kullanım için yayınlandığını söyleyebilirsiniz.KMSPico, Microsoft kurallarını ihlal etmeyen bu teknolojilerin yazılımıdır.
Her makinenin KMS Teknolojisini kullanmasına izin veren yerel bir sunucu gibidir.!Yalnızca Windows işletim sistemini etkinleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir Microsoft ürünü olan MS Office'i etkinleştirmenize de yardımcı olur.
MS Office'in yeni sürümlerinin tüm özelliklerini kullanabilmek için etkinleştirilmeleri gerektiğini biliyorsunuz. Birkaç gün deneme süresiyle geliyor. Deneme bittiğinde tekrar kullanmak için etkinleştirmeniz gerekir. Bu yüzden bu aktivatör onu etkinleştirmek için de yararlıdır.
Windows Movie Maker kullanıyorsanız pencereleri etkinleştirmiş olmanız gerekir, o zaman bilgisayarınızda çalışır, bu nedenle çoğu kişi bu nedenle pencereleri etkinleştirir.
KMSPico Nasıl Çalışır
KMSPico kavramını anlamak için önce KMS'nin nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Düzgün öğrenebilmeniz için bir Microsoft örneği alıyoruz. Bildiğiniz gibi Microsoft birçok küçük ve büyük şirketle çalışıyor. Yani bu şirketlerin insanları kullandıkları pencereleri veya diğer ürünleri doğrulama problemi yaşıyorlar.Bu sorunu çözmek için Microsoft, Anahtar Yönetim Sunucusu'nu (KMS) atar.
Bu şekilde, Windows'larını etkinleştirmek için Windows ürün anahtarını girmeleri gerekmez. Bunun yerine, KMS sunucusundan geçer ve bu sunucu Microsoft ürünlerini etkinleştirir.Bu şekilde Microsoft, toplu lisanslı ürünlerin etkinleştirilmesini sağladı. Yani, şimdi her şirket, her sistem için ayrı bir pencere kopyası satın almak yerine KMS sunucusunu kullanıyor.Aynı prensipte çalışır. Sizi KMS sunucusuna bağlar ve pencerelerinize KMS sunucusunun bir parçası olduğunu gösterir.


Windows 10 Windows 8.1 Windows 8 Windows Windows Vista MS Office 2016 Office 365 Office 2013 Office 2010 Office 2007  sistemlerini lisanslayabilirsiniz
KMSpico KMSpico


Restorer Ultimate

Restorer Ultimate

silinen dosyaları geri getirme
Seagate DiscWizard Starter Edition

Seagate DiscWizard Starter Edition

silinen dosyaları geri getirme
DriveSpacio

DriveSpacio

silinen dosyaları geri getirme
Your Uninstaller!

Your Uninstaller!

program kaldırma programı
WhyNotWin11

WhyNotWin11

windows 11 neden kurulamadı progra

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

At Yarışı Tahmin ve Analiz Progr

at yarışı tahmin programı

TJK Mobil

Türkiye at yarışları takip ve b

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü