Kiwi Dash logo Kiwi Dash 2.0.8

android
39 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Çalınan Totemi geri almak için Kiwi'lerini zıplat, koştur, atlat ve uçur!Kediler, sevimli Kiwi'lerin totemini çaldı! Ne pahasına olursa olsun onu geri almak için engelleri aş, kiwileri bir araya getir ve engel olmaya çalışan kedilerden kurtul!

Yalnızca Yeni Zelanda'da yaşayan, uçamayan bir kuş türü olan ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan sevimli kiwi kuşunun hikayesini konu alan oyunda herşey hain kedilerin kiwi kuşlarının totemlerini çalmasıyla başlıyor. Totemlerini geri alabilmek için kiwi kuşlarımız ne pahasına olursa olsun mücadele etmeli, birçok farklı engelin üzerinden atlamalı ve hatta yeri geldiğinde uçmalıdır. Bu maceralarımız boyunca bizi durdurmaya çalışan kedilerden kurtulmalı ve kiwi kuşu ailesinin üyelerini bir araya getirmeliyiz.

Kiwi Dash durmak bilmeyen bir eğlence sunuyor. Oyunda kiwi kuşumuz ekranda soldan sağa doğru sürekli koşuyor ve biz zamanında gerekli hamleleri yaparak kuşumuzu zıplatıyor ve ileri atılmasını sağlıyor. Bu iş sırasında toplayabileceğimiz bonuslar bize uçmak gibi geçici güçlendirmeler kazandırıyor. Totamimizi geri almak için kedileri kovalarken yol üzerindeki kiwileri toplayarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

Kiwi Dash sevimli ve canlı renklere sahip grafikleriyle görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oynanış ise oldukça hızlı ve heyecan dolu. Eğer platform oyunlarını seviyorsanız Kiwi Dash'ı denemenizde fayda var.

Kiwi Dash Resimli Anlatim


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu
OKEY Canlı

OKEY Canlı

online okey oyunu android için
Çanak Okey Plus

Çanak Okey Plus

android için okey oyunu
Hills of Steel

Hills of Steel

android için tank oyunu
Grand Battle

Grand Battle

android ordunuzu güçlendirme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma