Kaka USB Security logo Kaka USB Security 2.01

USBSecurity.exe
1.5 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Kaka USB Security kullanıcılara USB bellek şifreleme konusunda yardımcı olan bir USB bellek güvenlik programıdır.

Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız USB belleklerimizde birçok farklı dosyayı depolamaktayız. Bu dosyaların bazıları hassas ve özel nitelikte resim, fotroğraf, video ve döküman gibi dosyalardır. USB bellekler oldukça küçük olduğundan bu hassas dosyaları da istediğimiz yere taşıyabiliyoruz ve USB belleklerimiz bu nedenle sıkça yer değiştiriyor.

Daha çok hareket demek, bu bellekler için daha yüksek kaybolma ve çalınma riski demek oluyor. Belleklerimiz çalındığında ise içindeki hassas veriler de izinsiz erişim riski altına giriyor. Bu nedenle bu tip kişisel bilgilerimizi içeren USB belleklerimiz için özel bir güvenlik yazılımı kullanmak gerekiyor.

Kaka USB Security bize USB belleklerimiz üzerinde şifreleme koruması sağlayarak içindeki verilere izinsiz erişimi engelleme imkanı tanıyor. Kaka USB Security ile USB belleklerimizi koruma altına almak oldukça kolaydır. Kaka USB Security ile USB belleğinize şifreleme yapmak için programı kurarken USB belleğinizi bilgisayarınıza bağlamalısınız. Program kendisini USB bellek üzerine kuruyor ve çalıştırdığınızda USB belleğiniz için bir parola oluşturmanızı istiyor. Parolayı oluşturduktan sonra ise belleği hangi bilgisayara takarsanız takın içindeki verilere erişim parolayı girmeden mümkün olmuyor.

Programın güzel yönü kendisini USB bellek üzerine kurmasından ötürü bağladığınız her bilgisayara programı tekrar tekrar yüklemenizin gerekmemesi.

Kaka USB Security Resimli Anlatim


A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
USBKey

USBKey

akıllı tahta kilit programı
UsbFix

UsbFix

ücretsiz usb bellek koruma
Asterisk Password Decryptor

Asterisk Password Decryptor

asterisk şifr gösterme
RandPass

RandPass

Rastgele şifre oluşturma program

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü