Just Manager logo Just Manager 0.1

JustManagerSetup.exe
995 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Just Manager programı, bilgisayarınızda bulunan dosyaları, Windows'un kendi dosya yöneticisinden çok daha kolay ve profesyonel biçimde yönetebilmeniz için hazırlanmış bir dosya yöneticisi. Programı kullanarak Windows işletim sistemi altındaki tüm dosya ve klasörleri organize edebilir, yeniden adlandırabilir ya da anında silebilirsiniz.

Birden fazla paneli destekleyen uygulama, böylece aynı anda çoklu işlemler yapmanıza da olanak tanıyor. Programın tema ve yazı fontu desteği sayesinde her bir paneli dilediğiniz gibi şekillendirebilir ve size en kolay gelecek şekilde düzenleyebilirsiniz. Sekmeli yapısı sayesinde ve sürükle bırak desteğiyle oldukça kullanışlı bir dosya yöneticisi haline gelen Just Manager, sürekli olarak dosya işlemleri ile uğraşanlar tarafından kesinlikle beğenilecektir.

Dosya taşıma, kopyalama, kısayol yaratma, favorilere ekleme, sistem klasörlerini özelleştirme gibi onlarca ek özelliği sayesinde bir daha Windows dosya gezginini aramayacağınızdan emin olabilirsiniz. Dosya ve klasör arama aracı sayesinde çok hızlı bir şekilde belirlediğiniz parametrelere göre arama yapabileceğiniz Just Manager, bu işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor.

Toplu dosya yeniden adlandırmayı da destekleyen program, belli bir formata bağlı olarak dosyalarınızın anında yeniden adlandırılmasını sağlıyor. Sistem yöneticileri ve dosyalarla haşır neşir olanların bilgisayarlarında bulundurmaları gerektiğine inanıyorum.

Just Manager Resimli Anlatim


dcm4che

dcm4che

hastane cd lerini açma
Keytext

Keytext

Hızlı yazma programı
Proteus

Proteus

Baskı Devre Şema Programı
Software Translator

Software Translator

Baskı Devre Şema Programı
Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Wordlist Maker (Dictionary Maker)

Güvenli şifre oluşturma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma