Just Cause logo  Just Cause 4

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Serseri ajan Rico Rodriguez, Güney Amerika'da çatışma, baskı ve aşırı hava koşullarının hüküm sürdüğü devasa bir ev olan Solis'e gidiyor. Kanat tulumunuzu giyin, tamamen özelleştirilebilir kıskaç kancanızı donatın ve gök gürültüsü getirmeye hazırlanın.


Sizin dünyanız ... Sizin kurallarınız! Just Cause'da, San Esperito'nun yozlaşmış hükümetini devirecek çok gizli ABD hükümet kurumu tarafından desteklenen bir Latin saha operatörü ve rejim değişikliği konusunda uzmansınız. Haydut Güney Amerika devletinin Kitle İmha Silahlarını stokladığından şüpheleniliyor ve bunun dünya barışına yönelik oluşturduğu tehdidi ortadan kaldırmak sizin göreviniz. Çeşitli gruplar iktidar için yarışırken tropik cennetin patlamak üzere olması sizin avantajınıza olabilir - sadece doğru yönde hafif bir dürtüye ihtiyacı var.


Just Cause, görevlerinizi istediğiniz gibi yerine getirme özgürlüğü sunuyor: adanın gruplarını birbirine karşı oynamak, kitleler arasında bir isyanı kışkırtmak ve isyancı güçler ve uyuşturucu kartelleri ile ittifaklar kurmak. Aksiyon, 250.000 dönümlük dağ, orman, plaj, şehir ve köyden oluşan inanılmaz derecede ayrıntılı bir oyun dünyasında gerçekleşir. Bir video oyununda şimdiye kadar görülen en çeşitli ve heyecan verici araçlardan birine sahip olacağınız için ada kara, deniz ve hava yoluyla keşfedilebilir.Etiketler:

Just Cause indir

operasyon yapma savaş oyunu
Just Cause Just Cause


Counter Strike

Counter Strike

Terörüst Avlama oyunu
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Oley.com

Oley.com

sanal iddaa uygulaması
A.T.A.K

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı
Smart IPTV

Smart IPTV

android için IPTV izleme
Sopcast - SopPlayer

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı
Facebook Messenger

Facebook Messenger

android facebook görüntülü sohb