Just Cause indir Just Cause 4

Dil en

lisans:  Kısıtlı Sürüm

Serseri ajan Rico Rodriguez, Güney Amerika'da çatışma, baskı ve aşırı hava koşullarının hüküm sürdüğü devasa bir ev olan Solis'e gidiyor. Kanat tulumunuzu giyin, tamamen özelleştirilebilir kıskaç kancanızı donatın ve gök gürültüsü getirmeye hazırlanın.


Sizin dünyanız ... Sizin kurallarınız! Just Cause'da, San Esperito'nun yozlaşmış hükümetini devirecek çok gizli ABD hükümet kurumu tarafından desteklenen bir Latin saha operatörü ve rejim değişikliği konusunda uzmansınız. Haydut Güney Amerika devletinin Kitle İmha Silahlarını stokladığından şüpheleniliyor ve bunun dünya barışına yönelik oluşturduğu tehdidi ortadan kaldırmak sizin göreviniz. Çeşitli gruplar iktidar için yarışırken tropik cennetin patlamak üzere olması sizin avantajınıza olabilir - sadece doğru yönde hafif bir dürtüye ihtiyacı var.


Just Cause, görevlerinizi istediğiniz gibi yerine getirme özgürlüğü sunuyor: adanın gruplarını birbirine karşı oynamak, kitleler arasında bir isyanı kışkırtmak ve isyancı güçler ve uyuşturucu kartelleri ile ittifaklar kurmak. Aksiyon, 250.000 dönümlük dağ, orman, plaj, şehir ve köyden oluşan inanılmaz derecede ayrıntılı bir oyun dünyasında gerçekleşir. Bir video oyununda şimdiye kadar görülen en çeşitli ve heyecan verici araçlardan birine sahip olacağınız için ada kara, deniz ve hava yoluyla keşfedilebilir.


Just Cause Just Cause


Counter-Strike

Counter-Strike

3d Savaş ve Terrörist Oyunu
Beach Head

Beach Head

Sahilden Saldırı Oyunu
Hyperspace Invader

Hyperspace Invader

İnsanlık ve Uzay Savaş Oyunu
Half  Life:  Sven  Co-Op

Half  Life:  Sven  Co-Op

İnsanlık ve Uzay Savaş Oyunu
Wolfenstein  3D

Wolfenstein  3D

nişan al ateş et

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı