JSound indir JSound 2.0.1

JSound.exe
90 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
JSound müzik çalma özelliğinin haricinde müzik dönüştürme, radyo dinleme, müzik indirme, ses düzenleme ve müzik CD'sinden MP3 yapma özelliklerini kullanıcılara bir arada sunan ücretsiz ve reklamsız bir medy oynatıcıdır.

Program bu özelliklerin hepsini bir araya toplayarak sizi her işlem için farklı bir program kullanma derdinden kurtarıyor. JSound ile çalma listeleri oluşturarak müzik dosyalarınızı oynatabilmenin yanında ekolayzır desteği ile sesi iyileştirebilir ve tercihlerinize daha uygun bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

JSound'un şarkı indirme aracı sayesinde şarkılarınızı bilgisayara kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanında program aracılığıyla internet üzerinden dinlediğiniz radyo kanallarında çalan şarkıları kaydedebilme özelliği de programın en kullanışlı özelliklerinden biridir.

JSound kullanarak müzik CD'lerinizdeki parçaları bilgisayarınıza MP3 formatında kaydedebilir, CD'nizi bilgisayarınıza takmadan dilediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun yanında ses dosyalarını birbirleri arasında farklı formatlara da dömnüştürebilirsiniz.

Ses görselleştirme, tag editörü, şarkı sözü indirme aracı, sanatçı bilgisi gibi özellikler programın diğer kullanışlı özellikleridir.

 JSound Resimli Anlatim

JSound Resimli Anlatim Resimli Anlatim


Mailim Görünsün

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

dcm4che

hastane cd lerini açma

EBA

iphone için eba uygulaması

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama