JSound logo JSound 2.0.1

JSound.exe
90 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

JSound müzik çalma özelliğinin haricinde müzik dönüştürme, radyo dinleme, müzik indirme, ses düzenleme ve müzik CD'sinden MP3 yapma özelliklerini kullanıcılara bir arada sunan ücretsiz ve reklamsız bir medy oynatıcıdır.

Program bu özelliklerin hepsini bir araya toplayarak sizi her işlem için farklı bir program kullanma derdinden kurtarıyor. JSound ile çalma listeleri oluşturarak müzik dosyalarınızı oynatabilmenin yanında ekolayzır desteği ile sesi iyileştirebilir ve tercihlerinize daha uygun bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

JSound'un şarkı indirme aracı sayesinde şarkılarınızı bilgisayara kaydedebiliyorsunuz. Bunun yanında program aracılığıyla internet üzerinden dinlediğiniz radyo kanallarında çalan şarkıları kaydedebilme özelliği de programın en kullanışlı özelliklerinden biridir.

JSound kullanarak müzik CD'lerinizdeki parçaları bilgisayarınıza MP3 formatında kaydedebilir, CD'nizi bilgisayarınıza takmadan dilediğiniz zaman bilgisayarınız üzerinden dinleyebilirsiniz. Bunun yanında ses dosyalarını birbirleri arasında farklı formatlara da dömnüştürebilirsiniz.

Ses görselleştirme, tag editörü, şarkı sözü indirme aracı, sanatçı bilgisi gibi özellikler programın diğer kullanışlı özellikleridir.

JSound Resimli Anlatim JSound Resimli Anlatim Resimli Anlatim


Winamp

Winamp

Klasik Mp3 Player
Supper Zill

Supper Zill

okul zil program
Winamp Turkish Language Pack

Winamp Turkish Language Pack

okul zil program
Volko  Baglama

Volko  Baglama

bilgisayarda bağlama çalma
Bomes Mouse Keyboard

Bomes Mouse Keyboard

bilgisayardan org çalma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma