JetVideo logo JetVideo 8.1.1

JVD8101_BASIC.exe
25.3 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

jetVideo, Windows kullanıcıları için geliştirilen ve AVI, ASF, WMV, MP4, WMA, MP3, OGG, WAV, RM gibi medya formatlarını oynatabilen basit bir video oynatma programıdır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan program, aynı zamanda DVD videoları da oynatmaktadır.

Oldukça modern ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program ile medya dosyalarını isterseniz sürükle bırak isterseniz de program içerisinde yer alan dosya gezgini yardımıyla açabilirsiniz.

Program içerisinde her medya oynatıcı üzerinde yer alan oynat, durdur, ses tuşu, tam ekran ve benzeri özelliklerin tamamı yer almaktadır. Ayrıca çalma listesi, CD ve DVD oynatma, tekrar oynatma, istediğiniz kareye gitme, ekran boyutunu ayarlarma, oynatma hızı ayarları, ekolayzır, altyazı desteği ve daha birçok gelişmiş özelliğe de sahip olan jetVideo, oldukça farklı ve fazla gelişmiş seçeneği kullanıcılarına sunmaktadır.

Tüm bu saydığımız özelliklerin dışında medya dosyalarının üzerine farklı ses efektleri uygulayabileceğiniz ve altyazıları istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz program yardımıyla her türlü medya dosyasını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta seviyelerde kullanan jetVideo, oldukça iyi tepki sürelerine sahip. Program üzerinde yaptığım testler sırasında herhangi bir donma, takılma veya çökme yaşamadım. Kullanmakta olduğunuz medya oynatıcıya farklı bir alternatif arıyorsanız jetVideo'yu mutlaka denemenizi öneririm.

JetVideo Resimli Anlatim


Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic Home Cinema

Media Player Classic video oynatıc

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama