Jet Car Stunts 2 logo Jet Car Stunts 2 1.0.26

ios
36.9 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Jet Car Stunts 2 size alışageldiğiniz araba yarışı oyunlarından oldukça farklı bir deneyim yaşatacak olan, iOSişletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Eğer standart yarış oyunlarına alıştıysanız Jet Car Stunts 2 size tamamen baş döndürücü bir yapı sunacaktır. Normal bir yarış oyununda virajlı yarış pistlerinde yarışıyoruz; fakat yarıştığınız pistin gökyüzünde olduğunu ve pist üzerinde yer yer büyük boşluklar olduğunu hayal edin. Bu durumda ne yapardınız sorusunun cevabını Jet Car Stunts 2 veriyor. Oldukça ilginç tasarımalra sahip arabalarınıza eklenmiş olan jet motorları sayesinde sadece yarışmakla kalmıyoruz ve yer yer uçuyoruz. 

Oyunda rampalardan zıplayarak havada süzülürken geniş halkaların içerisinden geçmeli, pistin öbür ucuna düzgün bir şekilde inmeliyiz. Kimi zaman kendi eksenimiz etrafında dönüyoruz ve yer çekimine meydan okuyarak yarışmaya devam ediyoruz. Jet Car Stunts 2 farklı oyun modları da sunarak oyun severlere uzunca devam edecek bir eğlence sunuyor. Oyunda farklı arabalar yer alıyor ve bu arabaların her biri kendilerine has dinamiklere sahip
Jet Car Stunts Resimli Anlatim Jet Car Stunts Resimli Anlatim Jet Car Stunts Resimli Anlatim


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

dcm4che

hastane cd lerini açma