Jet Car Stunts 2 indir Jet Car Stunts 2 1.0.26

id708142626
36.9 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Jet Car Stunts 2 size alışageldiğiniz araba yarışı oyunlarından oldukça farklı bir deneyim yaşatacak olan, iOSişletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Eğer standart yarış oyunlarına alıştıysanız Jet Car Stunts 2 size tamamen baş döndürücü bir yapı sunacaktır. Normal bir yarış oyununda virajlı yarış pistlerinde yarışıyoruz; fakat yarıştığınız pistin gökyüzünde olduğunu ve pist üzerinde yer yer büyük boşluklar olduğunu hayal edin. Bu durumda ne yapardınız sorusunun cevabını Jet Car Stunts 2 veriyor. Oldukça ilginç tasarımalra sahip arabalarınıza eklenmiş olan jet motorları sayesinde sadece yarışmakla kalmıyoruz ve yer yer uçuyoruz. 

Oyunda rampalardan zıplayarak havada süzülürken geniş halkaların içerisinden geçmeli, pistin öbür ucuna düzgün bir şekilde inmeliyiz. Kimi zaman kendi eksenimiz etrafında dönüyoruz ve yer çekimine meydan okuyarak yarışmaya devam ediyoruz. Jet Car Stunts 2 farklı oyun modları da sunarak oyun severlere uzunca devam edecek bir eğlence sunuyor. Oyunda farklı arabalar yer alıyor ve bu arabaların her biri kendilerine has dinamiklere sahip
Etiketler: iphone araba yarışı , ios araba yarışı , mobil yarış , Jet Car Stunts 2 indir

True Axis indir Bak
Jet Car Stunts 2 indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

EBA

android için eba uygulaması

KitchenDraw

Mutfak Dolap Tasarım-Sunum