ISO2Disc indir ISO2Disc 1.8

ISO2DiscSetup.exe
962 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 82
ISO2Disc, ISO dosyalarını CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine yazdırmak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve güvenilir bir ISO yazdırma programıdır. CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW, DL DVD+RW, HD DVD, Blu-ray diskleri ve USB bellekleri destekleyen program, ISO imaj dosyalarından kolayca önyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlamanıza da olanak tanır.
Tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça sade ve şık bir şekilde hazırlanmış ISO2Disc'in kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından kolayca kullanılabilir.
 ISO dosyalarınızı CD/DVD veya USB bellekler üzerine yazdırmak için bir programa ihtiyacınız varsa; küçük boyutu, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olması nedeniyle ISO2Disc'i mutlaka denemenizi öneririm.
ISO2Disc Özellikleri: Kullanıcı dostu arayüzHer türlü diske ISO görüntü dosyalarını yazdırmaUSB bellekler üzerine ISO görüntü dosyalarını yazdırmaÖnyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlayabilmeGereksiz karışık ayarlar olmadan kolay kullanım.

ISO2Disc,ücretsiz iso yazma programı


Etiketler: ücretsiz iso yakma programı, ücretsiz iso yazma programı, ISO2Disc indir, usb iso bellek oluşturma, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın