ISO2Disc logo ISO2Disc 1.8

ISO2DiscSetup.exe
962 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

ISO2Disc, ISO dosyalarını CD, DVD ve Blu-ray diskler üzerine yazdırmak için kullanabileceğiniz kullanışlı ve güvenilir bir ISO yazdırma programıdır. CD-R, DVD-R, DVD+R, CD-RW, DVD-RW, DL DVD+RW, HD DVD, Blu-ray diskleri ve USB bellekleri destekleyen program, ISO imaj dosyalarından kolayca önyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlamanıza da olanak tanır.
Tek pencereden oluşan kullanıcı arayüzü oldukça sade ve şık bir şekilde hazırlanmış ISO2Disc'in kullanımı oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcıs tarafından kolayca kullanılabilir.
 ISO dosyalarınızı CD/DVD veya USB bellekler üzerine yazdırmak için bir programa ihtiyacınız varsa; küçük boyutu, kullanım kolaylığı ve ücretsiz olması nedeniyle ISO2Disc'i mutlaka denemenizi öneririm.
ISO2Disc Özellikleri: Kullanıcı dostu arayüzHer türlü diske ISO görüntü dosyalarını yazdırmaUSB bellekler üzerine ISO görüntü dosyalarını yazdırmaÖnyüklenebilir CD/DVD veya USB bellekler hazırlayabilmeGereksiz karışık ayarlar olmadan kolay kullanım.
ISO2Disc Resimli Anlatim


Nero Vision

Nero Vision

nero video hazırlama programı
Nero

Nero

nero video hazırlama programı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Smart IPTV

android için IPTV izleme

Brawl Stars

ios için savaş oyunu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü