İşin Olsun logo İşin Olsun 3.1.3

android
MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

TÜRKİYE'DE BİR İLK!Kariyer.net'den mavi yaka personel ihtiyaçları için yeni bir iş ilanı uygulaması olan İşin Olsun'u sizlere sunuyoruz! İçinde şimdiden 10.000'den fazla iş ilanı var! Hemen İşin Olsun?u indirin aradığınız işi ya da elemanı 24 saat içinde ücretsiz bulun.-Evinin yakınındaki o işi İşin Olsun ile hemen bulmaya ne dersin?
-EN GÜZEL İŞ EVİNE YAKIN İŞ! Evine en yakın ve de en güncel iş ilanları arasından sana en uygununu seç. 24 saate kalmadan iş senin olsun!
-CV?YE GEREK YOK, KISA PROFİL OLUŞTUR YETER!Sadece 1 dakikada oluşturacağın profil ile aradığın iş bugün senin olsun.-ARANMAYI BEKLEME, HEMEN SEN ARA YA DA BAŞVUR!Kendine güven, cesaretini topla, o çok istediğin iş ilanına tek tuşla telefon et veya uygulama içinden başvur, 24 saatte işi kap.

İşyerinin yakınındaki, o elemanı İşin Olsun ile hemen bulmaya ne dersin
-EN İYİ ELEMAN İŞYERİNE YAKIN OTURAN ELEMANDIRİş ilanını işyerine yakın oturan elemanlar görsün, Adaylar arasından en uygununu sen seç!-HEMEN, ÜCRETSİZ İLAN YAYINLA!Firma ve ilan bilgilerini girerek sadece 1 DAKİKADA ücretsiz ve kolayca iş ilanını yayınla.
-İSTER ARAN, İSTERSEN BAŞVURU TOPLA!Ücretsiz iş ilanını yayınla, telefonun hemen çalmaya başlasın ya da başvuruları topla, uygun olunca elemanlara geri dönüş yap.
Tam zamanlı, yarı zamanlı ya da mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde mi görmek istiyorsun? Ya da iş yeri sahibisin, yeni bir iş kuruyorsun ve acil elemana mı ihtiyacın var? Hemen ücretsiz ilan verip hızlıca aday mı toplamak istiyorsun? İşte sana İşin Olsun!Bizim amacımız, sizlere yakın bir işi ve elemanı, hemen bulmak.İşin Olsun , garsonsan restaurantı, sekretersen ofisi, temizlik görevlisiysen plazaları, aşçı isen lokantaları, güvenlik görevlisiysen AVM?leri, kuryeysen kargo şirketlerini, kasiyersen mağazaları, tezgahtarsan marketler içindeki en yeni iş ilanlarını taze bir şekilde sana sunar.İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Adana, Muğla, Samsun, Mersin, Aydın, Kayseri başta olmak üzere Türkiye?nin tüm il ve ilçelerinde ücretsiz ilan verip, eleman arayabilirsiniz. İş arıyorsanız, İşin Olsun içinden binlerce ilana başvurabilirsiniz!İşin Olsun uygulaması bir Kariyer.net markasıdır. Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak, İşKur tarafından faaliyet göstermektedir

İşin Olsun İşin Olsun


Turkish Airlines

Turkish Airlines

android türk hava yolları bilet programı
My Backup

My Backup

android yedekleme
Spotline

Spotline

çocuğunuzun konumunu bulma
EssentialPIM

EssentialPIM

android not alma
Easy Reminder

Easy Reminder

android hatırlatıcı

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü