IS IT OK logo IS IT OK 2.01

ios
75 MB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Arkadaşların alışverişe çıkarken yanlarında mutlaka senin de olmanı istiyor mu? Birisi yeni bir kıyafet aldığında, yorum yapman için kıyafetinin fotoğrafını ilk olarak sana mı gönderiyor? Kötü bir kombin gördüğünde, yapıcı eleştirilerinle o kombinin nasıl olması gerektiğini söylüyor musun?
En uyumsuz parçaları, tek bir aksesuarla şık bir kombine dönüştürebiliyor musun? O halde IS IT OK?e hoş geldin.

Bazen kendimize en uygun kombini yaratmak için dakikalarımızı aynanın önünde geçiririz.

IS IT OK, bu süreyi en aza indirmek, sana en yakışacak kombini yaratmak, ne giyeceğine karar veremediğin anlarda yardımcı olmak veya sadece nasıl göründüğün hakkında fikir vermek için moda uzmanları ve kullanıcılarla parmağının ucunda!

IS IT OK?e stilini gösteren fotoğraflarını yükleyip kullanıcılardan ve moda uzmanlarından oluşan Team OK?den anlık oy ve yorum alabilir veya dilersen diğer kullanıcıların kombinlerine oy verip yorumlarınla onlara önerilerde bulunabilirsin.

Özellikler:
UZMAN YORUMU: Moda uzmanları, stil danışmanları ve tarzlarıyla öne çıkan ünlü isimlerden oluşan Team OK, stilini en doğru şekilde gösterebilmen için yorumlarıyla her zaman yanında olacak.

HIZLI YORUM: Vaktin kısıtlıysa ve ne giyeceğinden hala emin değilsen hiç sorun değil! Hızlı yorum özelliği sayesinde paylaşımın öne çıkarılır, takipçilerine bildirim gönderilir. Böylelikle yüklediğin fotoğrafa kendi belirlediğin süre içerisinde yorum alabilirsin.

FOTOĞRAFLI YORUM: Diğer kullanıcılara öneride bulunurken yorumlarına fotoğraf ekleyerek görüşlerini zenginleştirebilirsin.

OYLAMA: Diğer kullanıcıların kombinlerini, fotoğrafın altında bulunan bar sayesinde oylayabilir; barı sola çekerek kombini beğenmediğini, sağa çekerek de beğendiğini gösterebilirsin.
IS IT OK IS IT OK IS IT OK IS IT OK


AgingBooth

AgingBooth

ios için yüz yaşlandırma
Dingtone

Dingtone

ios mesajlaşma ve konuşma
SimSimi

SimSimi

ios sanal sohbet
Tapatalk

Tapatalk

forumlara otomatik bağlanma
Scope

Scope

ios canlı yayın yapma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama