IS IT OK indir IS IT OK 2.01

EAPPS&l=tr&ign-mpt=uo%3D4
75 MB
Dil en tr
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):0 Hit 0
ios için kıyafet yorumu alma; Arkadaşların alışverişe çıkarken yanlarında mutlaka senin de olmanı istiyor mu? Birisi yeni bir kıyafet aldığında, yorum yapman için kıyafetinin fotoğrafını ilk olarak sana mı gönderiyor? Kötü bir kombin gördüğünde, yapıcı eleştirilerinle o kombinin nasıl olması gerektiğini söylüyor musun?
En uyumsuz parçaları, tek bir aksesuarla şık bir kombine dönüştürebiliyor musun? O halde IS IT OK?e hoş geldin.

Bazen kendimize en uygun kombini yaratmak için dakikalarımızı aynanın önünde geçiririz.

IS IT OK, bu süreyi en aza indirmek, sana en yakışacak kombini yaratmak, ne giyeceğine karar veremediğin anlarda yardımcı olmak veya sadece nasıl göründüğün hakkında fikir vermek için moda uzmanları ve kullanıcılarla parmağının ucunda!

IS IT OK?e stilini gösteren fotoğraflarını yükleyip kullanıcılardan ve moda uzmanlarından oluşan Team OK?den anlık oy ve yorum alabilir veya dilersen diğer kullanıcıların kombinlerine oy verip yorumlarınla onlara önerilerde bulunabilirsin.

Özellikler:
UZMAN YORUMU: Moda uzmanları, stil danışmanları ve tarzlarıyla öne çıkan ünlü isimlerden oluşan Team OK, stilini en doğru şekilde gösterebilmen için yorumlarıyla her zaman yanında olacak.

HIZLI YORUM: Vaktin kısıtlıysa ve ne giyeceğinden hala emin değilsen hiç sorun değil! Hızlı yorum özelliği sayesinde paylaşımın öne çıkarılır, takipçilerine bildirim gönderilir. Böylelikle yüklediğin fotoğrafa kendi belirlediğin süre içerisinde yorum alabilirsin.

FOTOĞRAFLI YORUM: Diğer kullanıcılara öneride bulunurken yorumlarına fotoğraf ekleyerek görüşlerini zenginleştirebilirsin.

OYLAMA: Diğer kullanıcıların kombinlerini, fotoğrafın altında bulunan bar sayesinde oylayabilir; barı sola çekerek kombini beğenmediğini, sağa çekerek de beğendiğini gösterebilirsin.

IS IT OK 2.01,ios için kıyafet yorumu alma


Etiketler: IS IT OK indir, ios için kıyafet yorumu alma, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

EBA

iphone için eba uygulaması

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma