IP Messenger indir IP Messenger 3.42

ipmsg342_installer.zip
437 KB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 8
ağdan sohbet programı;

IP Messenger, TCP/IP protokollerine dayalı başarılı bir mesajlaşa uygulamasıdır. 

IP Messenger programı kompakt bir sohbet ortamı sunmaktadır. Bu LAN mesajlaşma istemcisi ağınızdaki diğer kullanıcılarla iletişim halinde olmanıza imkan sağlar. Dosyaları mesaj yolu ile göndermenize izin veren program ile görüntü gömülü mesajlar gönderebilirsiniz. 

Sistem tepsisi üzerinde sessizce çalışan ve iletinin başarıyla teslim edildiğine dair size mesaj veren IP Messenger programı menüsünde çeşitli özelliklerden faydalanmanıza olanak sağlar. 

Sistem tepsisi üzerinde yer alan simgeye tıkladığınızda görüşme başlatabilir ve görüşme yapacağınız kişilerin listesini görüntüleyebilirsiniz. 

Ana bilgisayar adı ve IP adresi ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca IP Messenger hızla ve kolayca diğer ağdaki bilgisayarın yanısıra çoklu dosya yada klasörleri tek bir mesajla göndermek için olanak sağlar 

Kullanıcı arama aracı, mesaj ve mesaj tarihinin dışında transer öncelik düzeyleri sunan IP Messenger programının diğer avantajlarındandır. Tüm dosya aktarımını izler indirme durumunu izleme aracı ile açılmamış mesajları saklamak için yardımcı bir program içerir. 

Kullanışlı özellikleri ve kullanım kolaylığını birleştiren IP Messenger programı kolayca iletişim kurmanıza diğer ağ kullanıcılarına dosya aktarımı sağlamaktadır.

IP Messenger 3.42,ağdan sohbet programı


Etiketler: ağdan sohbet programı, IP Messenger indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme