IP Change Easy logo IP Change Easy 3.3

ipce_setup.exe
537 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

IP Change Easy, bilgisayarınızın IP adreslerini hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmelerine olanak sağlayan ağ programı. Acemi kullanıclar bile rahatlıkla kullanabilir.

kurulumu olaydır. kurduktan sonra yönetici olarak açmak yeterli.

Programın arayüzü oldukça düzenli ve iyi şekilde organize edilmiş bir Windows penceresinden ibarettir. Ağ bağlantısını seçebileceğiniz, IP adresini otomatik olarak alabileceğiniz veya kendinizin belirleyebileceğiniz bölümlerin dışında alt ağ maskesi ve varsayılan ağ geçidi ayarlarını yapılandırabileceğiniz bölümler program içerisinde yer almaktadır.

Windows tarafından kullanıcılara sunulan araçlarla aynı mantığa sahip olan IP Change Easy, sahip olduğu profil desteği sayesinde farklı IP adresi profilleri oluşturmanıza ve istediğiniz zaman bu profiller arasında geçiş yapmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda DNS ayarlarını nasıl değiştirmesi gerektiğini bilmeyen kullanıcılar için de oldukça büyük bir kolaylık sağlayan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap etmektedir.

Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan program, aynı zamanda oldukça iyi bir tepki süresine de sahiptir. Sezgisel düzeni ve genel olarak basit kullanımı sayesinde kullanıcılara IP adreslerini kolayca değiştirebilmeleri için kullanışlı bir seçenek sunan IP Change Easy'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

IP Change Easy IP Change Easy IP Change Easy IP Change Easy IP Change Easy


EasyStation

EasyStation

Playstation İnternet kafe Program
Prorat

Prorat

uzak bilgisayara bağlanma
HyperTerminal Private Edition

HyperTerminal Private Edition

windows termal iletişim programı
HyperTerminal Private Edition

HyperTerminal Private Edition

windows termal iletişim programı
NetOp Vision

NetOp Vision

Sınıf Yönetim Programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama