Vegas Gangsteri logo Vegas Gangsteri 5.3.0

ios
2.5 GB

Dil en tr

lisans:  Ücretsiz

Günahlar Şehri'nde tehlikeli derecede eğlenceli, çılgınlık derecesinde devasa ve karşı konulamaz derecede zengin bir yolculuğa çık!


Rakip çetelerle silahlı çatışmaya girip araba çalarak semt sokaklarında yarışmaktan kumarhanede şansını deneyip kıyafetlerini kişiselleştirmeye kadar Vegas'ın sunduğu her şeyin tadını çıkar. Suç cennetinin her bir köşesini keşfederken gökyüzüne bile çıkabilirsin.

SINIR TANIMAYAN LAS VEGAS'A HOŞ GELDİN
 Hırsızlık, çete savaşları, zombiler ve daha fazlasını sunan bir dünyada GİŞE REKORU KIRAN HİKAYE MODUNDA büyük dövüşlerin şampiyonu olma hayali kuran, karma dövüş sanatları (MMA) uzmanı bir dövüş yıldızı olarak oyna.
Aksiyon, araba yarışı, ateş etme ve daha fazlasıyla dolu 80 GÖREVDE kavgadan kavgaya koş. Karşına çıkan tüm meydan okumalarda savaşmak için becerilerini ve aklını kullan.
Sayısız düşmanına kötülük dolu saldırılar yapmak için suçlulardan oluşan klanlar kur.

SONSUZ OPEN WORLD EĞLENCESİ
 Boyutu önceki Gangstar oyunlarına göre 9 kat artan DAHA BÜYÜK bir ŞEHRİ, her zaman yeni hedefler ve yapılacak hırsızlıklar bulabileceğin inanılmaz ayrıntılarla dolu bir mobil dünyada keşfet.
 HAVOK FİZİK motoru sayesinde ragdoll efektleriyle hem başarılı olunca hem de çuvallayınca eğlenebileceğin büyük akrobasi hareketleri yap.
 Havada, suda ve sokak arabasıyla yapılan yarışlar, MMA dövüşleri, FPS hesaplaşmaları ve daha fazlası da dahil pek çok büyük MEYDAN OKUMANIN üstesinden gelirken adının lider panosunda yükselişini izle!
Katliam ve Soygun modlarında kan dökerek Vegas'ın en iyi keskin nişancısı ol.
 Bağımlılık yaratan KUMARHANE OYUNLARINDA bir haydut gibi parayı bul. Çok para kazanmanın tek yolu hırsızlık değil!

VAHŞİ TARAFTA BİR TUR
 Molotof kokteylleri, uzun menzilli dürbünlü tüfekler, lav silahları ve elektrogitar gibi ÇILGIN SİLAHLARA eriş! Her tehlikeye karşı doğru silahı seç.
Canavar kamyonetler, yüksek performanslı arabalar, tanklar ve savaş jetleri gibi ÇILGIN ARAÇLAR sürerek her an hareket halinde ol. Kemerini bağla... Bu canavarlara otomatik pilot değil sen hakim olacaksın!
Daha planlı soygunlar, daha isabetli keskin nişan saldırıları ve daha iyi yarış arabası hakimiyeti için BECERİLERİNİ YÜKSELT.
MALZEMELERİNİ KİŞİSELLEŞTİR ve istediğin her görünüme bürün: mekanize robot, boks şampiyonu, paytak zombi vb.

ÖLÜMLÜ DİYARININ ÖTESİNDE

Büyük hikayende inanılmaz mekanlardan geçerken zombileri öldür, robotlarla boks yapmayı dene ve hatta CEHENNEMİN kötülük klanlarıyla savaş.

HİKAYE:
Bu üçüncü şahıs nişancı oyununda yükselişe geçen büyük bir MMA şampiyonunu oynuyorsun. Mafyanın kıskacındayken yılın dövüş etkinliğinde yenilmen gerekmektedir. Ama rakibinin senden önce yere serilmesiyle ünlü mafya babası Franck Veliano'nun mükemmel planı da yerle bir olur. Böylece şehrin en çok aranan adamı haline gelirsin. Her köşesi suçla kaplı bu kurtlar sofrasında gelmiş geçmiş en vahşi çeteyle savaşırken tabancana iyi hakim olman gerekiyor!
Tek bir zarla servet sahibi olabileceğin ya da yaşamını yitirebileceğin Las Vegas'a hoş geldin!

FPS aksiyon, araba yarışı, sürüş (araba veya tank), robot, zombi klanları, araba hırsızlığı oyunları ve ücretsiz mobil oyunların hayranları için.

Vegas Gangsteri Vegas Gangsteri Vegas Gangsteri


Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Okey 101

Okey 101

iphone okey oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

KMSpico

windows ve office lisanslama