Nitro Nation Drag logo Nitro Nation Drag 6.17.1

ios
63 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

DRIFT modu Nitro Nation'a geliyor! En bağımlılık yapan Drag Racing oyunu Sideways!


Düzinelerce gerçek lisanslı arabayı yarışın, modlayın ve ayarlayın. Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Diğer yarışçılarla gerçek zamanlı olarak araba parçaları ticareti yapın ve hem Drag hem de Drift yarışları için hayalinizdeki arabayı yapın!

DRIFT İLE TANIŞIN - En gelişmiş ve gerçekçi Drift modu, drag yarışı dünyasına geliyor!
Son teknoloji, şimdiye kadarki en hassas ve gerçeğe yakın drift deneyimini yeniden yaratır!
Otomobilinizi özellikle sürüklenmeye göre ayarlamak için Yeni Süspansiyon Yükseltmeleri.
Sezgisel, özelleştirilebilir kontroller her yarışçıya uyacaktır.
Drift için tasarlanmış benzersiz pistlerden daha önce hiç görülmemişti.

BİRÇOK ARABA - Süper Otomobiller ve Egzotikler? Kontrol. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol. Klasik ve Modern kas mı? Emin ol! En iyi kısım? Oyuna her zaman daha fazlası geliyor!
Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen ve çok daha fazlası gibi en iyi uluslararası otomobil markalarından 150'den fazla gerçek arabamız var!

ADİL OYUN - beklemeniz gereken "yakıt" yok. Arabalar veya yükseltmeler için ücretsiz "teslimat süresi". Her araç rekabetçidir ve "premium" yükseltmeler yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.

GERÇEK YARIŞÇILAR & TAKIMLAR - hepimiz çok oyunculu yarışla ilgileniyoruz, sokakta veya pistte her zaman sizi bekleyen çevrimiçi bir rakip vardır. 1/8 ile tam mil arasında herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselin veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.
Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinde Dünya Çapında Altın Elit Yarış bölümüne yükselin!

DESTANSI YÜKSELTMELER - 33 benzersiz otomobil bileşenini 3 aşamalı satış sonrası taslaklarla yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir drag yarış makinesi oluşturun. Hiç 800 HP Volkswagen Golf'ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

KİŞİSEL DOKUNUŞ - drag arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Her bit için kendi özel boya renginizi seçin ve bitirin. Gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, arabanıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için satış sonrası tamponlar, etekler ve spoiler takın!
Nitro Nation Drag Nitro Nation Drag Nitro Nation Drag Nitro Nation Drag


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

gta çin kasabasında geçen savaşı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Scope

ios canlı yayın yapma

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı