Cradle of Empires logo Cradle of Empires 6.7.5

ios
96 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Seçilmiş kişi ol ve zengin hikâye akışı, heyecan verici maceralar ve büyüleyici karakterler ile bu macera dolu 3?lü eşleştirme oyununda eski imparatorluğun kalıntılarından yükselmesine yardımcı ol!Cradle of Empires heyecan verici ancak havalı, durgun ve kendinde bir aile-arkadaş macerasıdır. Sizin eşleştirme, inşa ve toplama becerilerinize meydan okuyan nefes kesici bir destana götürür. Nimiru ve Mısırlı göçmenlerin yardımıyla Amrun?un lanetini dağıtabilir ve eski medeniyeti önceki görkemine geri döndürebilirsiniz. Adım atın ve kötüye karşı iyinin zaferinin gizli silahı olun!

ÖZELLİKLERİ:

- Benzersiz oynanabilirlik harmanı: Aynı anda maç yaparsın, büyük bir şehir inşa edersin ve bir maceraya atılırsın ? Ne kadar da harika bir şey bu?
- Mega boyutlu macera: Benzersiz karmaşalar, heyecanlı görevler ve unutulmaz karakterler ile bu macera dolu öyküye dalacaksınız.
- Eski şehirler ve medeniyetler: Kötünün yok ettiği şehirleri yeniden inşa etmenize yardımcı olacak 3?lü eşleştirme seviyeleri oynayarak kaynak toplarsınız.
- Farklı oyun modları: 6 farklı 3?lü eşleştirme modu oynarsınız, başka bir yerde bulamayacağınız bir çeşitlilik.
- Çok sayıda güçlendirici: Bir dizi bonus, güçlendirici ve tılsım kazanabilirsiniz ? bunları kullanarak kendi stratejinizi geliştireceksiniz.
- Düzenli güncellemeler: Gelecekteki güncellemelerde yeni binalar, görevler, bonuslar, seviyeler ve yepyeni medeniyetler ile yeni maceralarınız hiç bitmeyecek.

Cradle of Empires Cradle of Empires Cradle of Empires Cradle of Empires Cradle of Empires


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

gta çin kasabasında geçen savaşı
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

mikroC PRO for PIC

gelişmiş pic programlama

Sven Zwo XL

koyunları mutlu etme oyunu