Collab - Band Together logo Collab - Band Together 1.6

ios
7.1 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Collab ile Herhangi bir yerden, herhangi biriyle müzik videoları oluşturun. İster profesyonel bir müzisyen, ister duş şarkıcısı, ister ayağınızı ritimlere vurmak gibi, Collab'de size uygun bir yer var. Nasıl çalışır:
- Keşfedin. Uygulamayı, birlikte oynatılan, birbiri üzerine yığılmış üç videodan oluşan bir ortak çalışma akışına açın. Her bir ortak çalışma maksimum 15 saniyedir ve bir döngüde oynatılır.
- Karıştır ve Eşleştir. Yeni bir videoyu değiştirmek için bir ortak çalışmanın her satırında sola ve sağa kaydırın. Siz kaydırdıkça, videoların senkronize olması için tam olarak doğru anda oynatılmasını sağlıyoruz.
- Kayıt. Herhangi bir ortak çalışmaya kendi kayıtlarınızla katkıda bulunun. Gurur duyduğunuz bir klip oluşturana kadar çekimden sonra kayıt yapın.
- Yayınla. Mükemmel video kombinasyonunu kaydırdıktan veya kaydettikten sonra, bunu feed'de yayınlayın. Başkalarının kaydınızın üstüne çıkmasını izleyin, size biraz sevgi gösterin veya sizi favori olarak ekleyin.
- Yeni oluşturmak. İstediğiniz herhangi bir şarkıdan tamamen yeni bir ortak çalışma oluşturun. Yayınlayın ve Collab topluluğu çekimlerini eklerken izleyin. - Topluluğa katıl. Collab'i kurduğunuzda, birlikte müzik yaratma konusunda tutkulu insanlardan oluşan bir topluluğa katılırsınız. Collab'de yayınladığınız her şey, diğer topluluk üyelerinin kullanması için mevcuttur, bu da herhangi bir zamanda sanal karıştırmayı mümkün kılar. İçerik oluşturucuları favorilerinize ekleyin, böylece yayınladıkları her an katılabilirsiniz. Collab, Facebook'tan New Product Experimentation tarafından oluşturulmuştur. Collab'ı kullanmak için 13 yaşından büyük olmalısınız. "
Collab - Band Together Collab - Band Together Collab - Band Together Collab - Band Together Collab - Band Together


Spotify

Spotify

iphone için online müzik dinleme
WeSing - Sing Karaoke

WeSing - Sing Karaoke

ios için karaoke uygulaması
Free Karaoke

Free Karaoke

ios video kareoke
Ucmate

Ucmate

ios için video ve müzik indirme uygulaması
Radyoland

Radyoland

ios radyo dinleme

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü