Collab - Band Together indir Collab - Band Together 1.6

id1507800473
7.1 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Collab ile Herhangi bir yerden, herhangi biriyle müzik videoları oluşturun. İster profesyonel bir müzisyen, ister duş şarkıcısı, ister ayağınızı ritimlere vurmak gibi, Collab'de size uygun bir yer var. Nasıl çalışır:
- Keşfedin. Uygulamayı, birlikte oynatılan, birbiri üzerine yığılmış üç videodan oluşan bir ortak çalışma akışına açın. Her bir ortak çalışma maksimum 15 saniyedir ve bir döngüde oynatılır.
- Karıştır ve Eşleştir. Yeni bir videoyu değiştirmek için bir ortak çalışmanın her satırında sola ve sağa kaydırın. Siz kaydırdıkça, videoların senkronize olması için tam olarak doğru anda oynatılmasını sağlıyoruz.
- Kayıt. Herhangi bir ortak çalışmaya kendi kayıtlarınızla katkıda bulunun. Gurur duyduğunuz bir klip oluşturana kadar çekimden sonra kayıt yapın.
- Yayınla. Mükemmel video kombinasyonunu kaydırdıktan veya kaydettikten sonra, bunu feed'de yayınlayın. Başkalarının kaydınızın üstüne çıkmasını izleyin, size biraz sevgi gösterin veya sizi favori olarak ekleyin.
- Yeni oluşturmak. İstediğiniz herhangi bir şarkıdan tamamen yeni bir ortak çalışma oluşturun. Yayınlayın ve Collab topluluğu çekimlerini eklerken izleyin. - Topluluğa katıl. Collab'i kurduğunuzda, birlikte müzik yaratma konusunda tutkulu insanlardan oluşan bir topluluğa katılırsınız. Collab'de yayınladığınız her şey, diğer topluluk üyelerinin kullanması için mevcuttur, bu da herhangi bir zamanda sanal karıştırmayı mümkün kılar. İçerik oluşturucuları favorilerinize ekleyin, böylece yayınladıkları her an katılabilirsiniz. Collab, Facebook'tan New Product Experimentation tarafından oluşturulmuştur. Collab'ı kullanmak için 13 yaşından büyük olmalısınız. "

Etiketler: Collab - Band Together indir , Collab indir , müzik videoları oluşturma

NPE Team indir Bak
Collab - Band Together indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

IPTV

android için tv izleme

EBA

android için eba uygulaması

SABOTAJ

online savaş oyunu