Coin Master logo Coin Master 3.5.400

ios
292.9 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

Viking köyünüzü zirveye çıkarmak için Facebook arkadaşlarınıza ve dünyadaki milyonlarca oyuncuya saldırılar, dönüşler ve baskınlarda katılın!


Bir sonraki Coin Master olmak için gerekenlere sahip misiniz? En iyi Korsan, Hippi, Kral, Savaşçı veya hepsinden VIKING olmak için savaşmak için zamanda ve büyülü topraklarda yolculuk edebilir misin?

Ganimetinizi kazanmak için döndürün
Saldırı zamanı, ganimet, kalkanlar veya baskınlar gibi servetinize düşmek için çarkı döndürün. Madeni paralara veya altın çuvallara inerek ganimetinizi kazanın, böylece oyun boyunca güçlü köyler inşa edebilir ve seviyelerde yükselebilirsiniz. Size saldırmaya çalışan diğer vikinglerden köyünüzü korumak için kalkanlar kazanın. En güçlü köy ve en çok ganimetle Sikke Ustası olun!

Saldırı ve Baskın Vikinglere!
Slot makinesinde jeton kazanmak, ganimet almanın tek yolu değil, onu da çalabilirsin! Köyünüzü inşa etmeye yetecek kadar ganimet kurtarmak için arkadaşınıza ve düşmanınıza saldırın veya baskın yapın. Kumbarayı kırmaya gerek yok! Karşı savaşın ve düşmanlarınıza karşı galip gelin. Boom! Köyünüze saldıranlardan intikam alın ve hakkınız olanı alın! Coin Dozer'ınızı getirin ve tekrar zengin olun! Başkasının köyünde hangi hazineleri bulabileceğinizi asla bilemezsiniz!

Tüm Kartları toplayın!
Her zaman ganimetle ilgili değil, hazineyle de ilgili! Setleri tamamlamak ve bir sonraki köye geçmek için kartları toplayın. Fethettiğin her köyde kazancın daha büyük olacak

Arkadaşlarla oynamak!
Hepsini toplamak için kartlarınızı çevrimiçi topluluğumuzla takas edin! Yeni viking arkadaşlarıyla tanışmak, büyük ödüller kazanmak ve hazineleri takas etmek için hızla büyüyen interaktif Facebook topluluğumuza katılın!

- Arkadaşlarınızla yanınızda bir sonraki Coin Master olmak için savaşın.
- Dünya çapında milyonlarca oyuncuya katılın!
- Coin Master, uygulama içi satın alma olan tüm cihazlarda ücretsizdir.
Coin Master Coin Master Coin Master Coin Master


Fun 101 Okey

Fun 101 Okey

online okey oyunu ios için
Diamond Dash

Diamond Dash

ios taş patlatma oyunu
Among Us

Among Us

ios için katil bulma oyunu
Grand Theft Auto: Chinatown Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars

gta çin kasabasında geçen savaşı
Happy Street

Happy Street

iphone köy kurma

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Truecaller

ios arayan numara kime ait

General Mobile Discovery FM Radyo

android internetsiz radyo programı

Scope

ios canlı yayın yapma