Armut logo Armut 2.2.0

ios
1.6 MB

Dil tr

lisans:  Ücretsiz

Armut; nakliyat, temizlik, tadilat, boya badana ve özel ders gibi 2000?den fazla kategoride binlerce hizmet verene kolayca ulaşmayı sağlar ve hayatını kolaylaştırır. İyi bir temizlikçi, nakliyeci, elektrik ustası, boyacı ya da matematik özel ders mi arıyorsun? İhtiyacın olan hizmet Türkiye?nin en büyük hizmet platformu Armut?ta!


Ev temizliği için temizlikçi bulmak, taşınma işi için nakliye firması bulmak, boya badana için boyacı bulmak ve tadilat işleri için tadilat ustası bulmak Armut ile çok kolay.

Aradığın serviste ihtiyacını birkaç soruda anlat. Projene en uygun ve müsait hizmet verenlerden ücretsiz fiyat teklifleri al. Teklif verenlerin önceki işlerini incele, gerçek müşteri yorumlarını oku. Beğendiğin ve çalışmak istediğin profesyonelle Armut garantisi ile çalış.

Armut; nakliyat, temizlik, tadilat ve boya badana dahil 2000?den fazla kategoride 250.000?den fazla hizmet vereni ile tüm Türkiye?de hizmet vermektedir.

2011 yılından beri Türkiye?nin en büyük hizmet pazar yeri olarak sağladığı yüksek kalite ve güvenilir hizmet ile binlerce gerçek müşteri yorumuna sahiptir. Bu müşteri yorumları ile nakliyat, temizlik, tadilat ve boya badana gibi ihtiyacın olan her serviste güvenilir ve kaliteli hizmete ulaşırsın.
.
Armut Armut


Daylio

Daylio

ruh haline göre günlük tutma uygulaması
Ablo

Ablo

arkadaşlık ve sohbet uygulaması
arabam.com

arabam.com

ikinci el araba alım satımı
Microsoft Family Safety

Microsoft Family Safety

aile güvenlik uygulaması ios için
FamiSafe

FamiSafe

çocukların konum takibi

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü