ImageConvert indir ImageConvert 2.3

ImageConvert.exe
235 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

ImageConvert, aynı klasör altında yer alan tüm resimleri kendi belirleyeceğiniz özelleştirilebilir ayarlar doğrultusunda PNG, JPG, GIF, BMP, ICO, TIFF ve WMF gibi farklı resim formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz bir resim formatı dönüştürme programıdır.

Kurulum gerektirmeyen program, aynı zamanda oldukça düşük bir dosya boyutuna sahiptir. Bu nedenle programı bir USB bellek yardımıyla nereye isterseniz yanınızda götürebilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça sade ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Sürükle bırak fonksiyonunun desteklenmediği program ile klasör seçimlerini program içerisinde yer alan dosya yönetici yardımıyla yapmanız gerekiyor.

Dönüştürmek istediğiniz resimlerin yer aldığı klasörü seçtikten sonra, döndürme, ayna efekti, resim boyutu, siyah-beyaz renk filtresi gibi farklı özelleştirilebilir ayarları kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayarak, en alt kısımda yer alan dönüştürmek istediğiniz resim formatını seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.
Picture Doctor

Picture Doctor

Bozuk Resimleri Onarma
ProphecyMaster

ProphecyMaster

Yüz Yaşlandırma Programı
Ulead PhotoImpact

Ulead PhotoImpact

Yüz Yaşlandırma Programı
CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW Graphics Suite

gelişmiş çizim programı
Mandala Painter

Mandala Painter

mandala desen hazırlama programı

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı