ImageConvert logo ImageConvert 2.3

ImageConvert.exe
235 KB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

ImageConvert, aynı klasör altında yer alan tüm resimleri kendi belirleyeceğiniz özelleştirilebilir ayarlar doğrultusunda PNG, JPG, GIF, BMP, ICO, TIFF ve WMF gibi farklı resim formatlarına dönüştürmenize olanak sağlayan ücretsiz bir resim formatı dönüştürme programıdır.

Kurulum gerektirmeyen program, aynı zamanda oldukça düşük bir dosya boyutuna sahiptir. Bu nedenle programı bir USB bellek yardımıyla nereye isterseniz yanınızda götürebilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça sade ve basit bir şekilde tasarlanmıştır. Sürükle bırak fonksiyonunun desteklenmediği program ile klasör seçimlerini program içerisinde yer alan dosya yönetici yardımıyla yapmanız gerekiyor.

Dönüştürmek istediğiniz resimlerin yer aldığı klasörü seçtikten sonra, döndürme, ayna efekti, resim boyutu, siyah-beyaz renk filtresi gibi farklı özelleştirilebilir ayarları kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayarak, en alt kısımda yer alan dönüştürmek istediğiniz resim formatını seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.
Picture Doctor

Picture Doctor

Bozuk Resimleri Onarma
ProphecyMaster

ProphecyMaster

Yüz Yaşlandırma Programı
Paint 3D

Paint 3D

3d resim editör
PhotoWorks

PhotoWorks

fotoğraf efekt uygulama programı
ArcSoft Funhouse

ArcSoft Funhouse

eğlenceli fotoğraf montajlama

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

dcm4che

hastane cd lerini açma