iMacros indir iMacros 12.0.501

Tanıtım Detaylı Bilgiler
Görseller ve Videolar
Uretici


Firefox, Flok ve Mozilla Suite için iMacros ile tarayıcı iş otomatikleştirebilir. Sizi favori siteleri veya girerek şifreleri surf gibi rutin görevler, otomatikleştirebilir iMacros ile. Webdevelopers veya web sitelerini test etmek için cevap bir web sitesinin zaman ölçmek için iMacros kullanabilirsiniz. iMacro da fiyatları veya web sayfalarını hisse fiyatları gibi veri elde edebiliyor.
iMacro ile okul idarecileri işlerini kolaylaştırmak için kullanabilir. örneğin excelde oluşturacakları macrolar ile otomatik devamsızlık kayıtlarını yapabilirler. ayrıca otomatik olarak öğrencilerin velilerine bilgi gönderebilirsiniz.


Etiketler: imacros indir gezginler, imacros kur, iMacros, imacros mozilla firefox download gezginler, imacros for mozilla indir gezginler, otomatik form doldurma, iopus imacros türkçe, imacros+for+mozilla+download+gezginler, imacros kur gezginler, imacros ile e okuldan bilgi alma, iMacros indir, imacros mozilla indir, otomatik internet gezinme, mozilla imacros indir, Web Tarayıcı otomatikleştirme, imacros gezgnler, imacros 6.60 uygun mozilla, imacros türkçe indir gezginler, imacros download, imacros for mozilla gezginler, imacros+download+gezginler, imacros türkçe, imacros mozilla firefox indir gezginler, gezginler imacros download, iimacros indir, e okul imacros hazır kodlar, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın