iMacros indir iMacros 12.5

Tanıtım Detaylı Bilgiler
Görseller ve Videolar
Uretici


Firefox, Flok ve Mozilla Suite için iMacros ile tarayıcı iş otomatikleştirebilir. Sizi favori siteleri veya girerek şifreleri surf gibi rutin görevler, otomatikleştirebilir iMacros ile. Webdevelopers veya web sitelerini test etmek için cevap bir web sitesinin zaman ölçmek için iMacros kullanabilirsiniz. iMacro da fiyatları veya web sayfalarını hisse fiyatları gibi veri elde edebiliyor.
iMacro ile okul idarecileri işlerini kolaylaştırmak için kullanabilir. örneğin excelde oluşturacakları macrolar ile otomatik devamsızlık kayıtlarını yapabilirler. ayrıca otomatik olarak öğrencilerin velilerine bilgi gönderebilirsiniz.


Yenilikler:

Windows 10'daki istemci sertifikası iletişim kutularını destekleyin. İMacros Bu sertifikaların tarayıcı kullanımı, tüm Windows sürümlerinde de geri yüklendi.Windows 10 IE11'de kimlik doğrulama bilgileri iletişim kutuları (ONLOGIN) desteği.Ayrıca, iMacros 12 aşağıdakiler de dahil olmak üzere uzun bir geliştirme listesi sunar:iMacros Editor 12, özel sözdizimi vurgulaması, optimize edilmiş fonksiyon düzeni, aktarılabilir stilleri ve sözdizimi vurgulama kuralları ile yeni bir Kod Renk Styler.Daha kolay gezinme için optimize edilmiş yeniden tasarlanmış UI, kayıt, erişim damgaları ve özel adlandırma sırasında erişim için kontrol yerleştirme desteği de dahil olmak üzere daha kullanıcı dostu bir deneyim.Daha verimli bellek ayırma kullanarak daha hızlı ve daha güvenilir görüntü doğrulama algoritmalarıFIPS uyumlu, iMacros ve iMacros Editor için AES-256 şifreleme ile gelişmiş güvenlik.


Etiketler: imacros indir gezginler, imacros kur, iMacros, imacros mozilla firefox download gezginler, imacros for mozilla indir gezginler, otomatik form doldurma, iopus imacros türkçe, imacros+for+mozilla+download+gezginler, imacros kur gezginler, imacros ile e okuldan bilgi alma, iMacros indir, imacros mozilla indir, otomatik internet gezinme, mozilla imacros indir, Web Tarayıcı otomatikleştirme, imacros gezgnler, imacros 6.60 uygun mozilla, imacros türkçe indir gezginler, imacros download, imacros for mozilla gezginler, imacros+download+gezginler, imacros türkçe, imacros mozilla firefox indir gezginler, gezginler imacros download, iimacros indir, e okul imacros hazır kodlar, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın