iMacros indir iMacros 12.6

aspx?edition=trial&bit=32
18 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Firefox, Flok ve Mozilla Suite için iMacros ile tarayıcı iş otomatikleştirebilir. Sizi favori siteleri veya girerek şifreleri surf gibi rutin görevler, otomatikleştirebilir iMacros ile. Webdevelopers veya web sitelerini test etmek için cevap bir web sitesinin zaman ölçmek için iMacros kullanabilirsiniz. iMacro da fiyatları veya web sayfalarını hisse fiyatları gibi veri elde edebiliyor.
iMacro ile okul idarecileri işlerini kolaylaştırmak için kullanabilir. örneğin excelde oluşturacakları macrolar ile otomatik devamsızlık kayıtlarını yapabilirler. ayrıca otomatik olarak öğrencilerin velilerine bilgi gönderebilirsiniz.


Yenilikler:
Windows 10'daki istemci sertifikası iletişim kutularını destekleyin. İMacros Bu sertifikaların tarayıcı kullanımı, tüm Windows sürümlerinde de geri yüklendi.Windows 10 IE11'de kimlik doğrulama bilgileri iletişim kutuları (ONLOGIN) desteği.Ayrıca, iMacros 12 aşağıdakiler de dahil olmak üzere uzun bir geliştirme listesi sunar:iMacros Editor 12, özel sözdizimi vurgulaması, optimize edilmiş fonksiyon düzeni, aktarılabilir stilleri ve sözdizimi vurgulama kuralları ile yeni bir Kod Renk Styler.Daha kolay gezinme için optimize edilmiş yeniden tasarlanmış UI, kayıt, erişim damgaları ve özel adlandırma sırasında erişim için kontrol yerleştirme desteği de dahil olmak üzere daha kullanıcı dostu bir deneyim.Daha verimli bellek ayırma kullanarak daha hızlı ve daha güvenilir görüntü doğrulama algoritmalarıFIPS uyumlu, iMacros ve iMacros Editor için AES-256 şifreleme ile gelişmiş güvenlik.

iOpus | Etiketler: imacros kur, imacros indir gezginler, iMacros, Web Tarayıcı otomatikleştirme, imacros mozilla indir, otomatik form doldurma, iMacros indir, imacros ile e okuldan bilgi alma, e okul imacros hazır kodlar, imacros kur gezginler, imacros+for+mozilla+download+gezginler, iopus imacros türkçe, mozilla imacros indir, otomatik internet gezinme, iMacros indir, imacros mozilla firefox indir gezginler, imacros türkçe, imacros download, imacros 6.60 uygun mozilla, otomatik link tklama arac indir, 
Mailim Görünsün

EBA

android için eba uygulaması

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Express Files

hızlı dosya indirme programı

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Scratch 2

eğlenceli animasyon yapma

Kodu Game Lab

kolay oyun programlama

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu