IKARUS mobile.security logo IKARUS mobile.security 2.0.1

android
23 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

IKARUS mobile.security uygulaması, Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz bir antivirüs uygulaması ve cihazınızı tehlikeli yazılım, uygulama ve diğer tehditlerden korumak için kullanılıyor. Bu tehditler arasında trojanlardan tutun da adware ve malware yazılımlara kadar onlarca farklı çeşit yer alıyor.

Uygulama sisteminizi koruma işlevini gerçekleştirirken batarya ve hafıza tüketiminizi makul düzeylerde tutarak boş yere sistem kaynağı tüketilmesine engel oluyor. Günlük olarak sağlanan güncellemeler sayesinde cihazınıza bulaşabilecek zararlı uygulamalar önceden IKARUS'ta yüklü hale geliyor ve cihazınız bunlarla karşılaştığında kolayca engellemek mümkün hale geliyor.

IKARUS mobile.security'nin sahip olduğu kullanıcı konfigürasyon sihirbazı sayesinde ayarlarınızı en çabuk ve size uygun şekilde hemen yapabiliyorsunuz. Eğer uygulamanın uzaktan kontrol fonksiyonları, SIM kart değişimi, URL filtresi ve SMS spam filtresi gibi özelliklerini de kullanmak isterseniz gelişmiş sürümüne de geçiş yapabilirsini
IKARUS mobile.security Resimli Anlatim


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü