IKARUS mobile.security indir IKARUS mobile.security 2.0.1

om.ikarus.mobile.security
23 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
IKARUS mobile.security uygulaması, Android akıllı telefonunuzda kullanabileceğiniz bir antivirüs uygulaması ve cihazınızı tehlikeli yazılım, uygulama ve diğer tehditlerden korumak için kullanılıyor. Bu tehditler arasında trojanlardan tutun da adware ve malware yazılımlara kadar onlarca farklı çeşit yer alıyor.

Uygulama sisteminizi koruma işlevini gerçekleştirirken batarya ve hafıza tüketiminizi makul düzeylerde tutarak boş yere sistem kaynağı tüketilmesine engel oluyor. Günlük olarak sağlanan güncellemeler sayesinde cihazınıza bulaşabilecek zararlı uygulamalar önceden IKARUS'ta yüklü hale geliyor ve cihazınız bunlarla karşılaştığında kolayca engellemek mümkün hale geliyor.

IKARUS mobile.security'nin sahip olduğu kullanıcı konfigürasyon sihirbazı sayesinde ayarlarınızı en çabuk ve size uygun şekilde hemen yapabiliyorsunuz. Eğer uygulamanın uzaktan kontrol fonksiyonları, SIM kart değişimi, URL filtresi ve SMS spam filtresi gibi özelliklerini de kullanmak isterseniz gelişmiş sürümüne de geçiş yapabilirsini
Etiketler: android antivirüs programı , IKARUS mobile.security indir

IKARUS Security Software GmbH indir Bak
IKARUS mobile.security indir
Program Görselleri


Mailim Görünsün

Dedi

sesli görüntülü haberleşme

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

Mp3 Download Manager (MDM)

internetten mp3 indirme programı

Express Files

hızlı dosya indirme programı

EBA

android için eba uygulaması

Sopcast - SopPlayer

canlı yayın izleme programı

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

iMacros

Web Tarayıcı otomatikleştirme