iFighter 2: The Pacific 1942 logo iFighter 2: The Pacific 1942 1.69

ios
230 MB

Dil en

lisans:  Ücretsiz

iFighter 2: The Pacific 1942 akıcı bir oyun yapısıyla bolca aksiyonu bize sunan klasik tarzda bir uçak oyunudur.

 iFighter 2: The Pacific 1942, Super Laser: The Alien Fighter ve iFighter 1945 oyunlarının yapımcısı EpicForce tarafından geliştirilmiştir. Oyunlarında klasik atari oyunu havasını yaşatan EpicForce iFighter 2: The Pacific 1942'de de aynı havayı koruyor. Dikey 2 boyutlu shooter tarzındaki oyunda kuşbakışı görünümle savaş uçağımızı yönetiyoruz ve düşmanlarımızı avlamaya çalışıyoruz.

iFighter 2: The Pacific 1942'de 2. Dünya Savaşı'nda Japonya'da geçen bir hikayede kendimizi buluyoruz. Güçlü jet uçaklarıyla Japon imparatorluğuna karşı koyarak savaşta zaferi elde etmeye çalışmaktayız. Oyunda 8 farklı 2. Dünya Savaşı uçağından birini kullanabilmekteyiz. Bu çeşitlilik sayesinde oyunu tekrar oynayabilmemizin önü açılmakta. 3 farklı zorluk seviyesi sayesinde de oyunu çok kolay bir şekilde bitirmek yerine daha zorlayıcı bir şekilde bitirerek oyunun zevkini arttırabiliriz.

iFighter 2: The Pacific 1942 oldukça kaliteli HD çözünürlük grafiklere sahiptir. Kaliteli grafiklerle birlikte sunulan benzer kalitedeki müzik oyunun atmosferini tamamlamaktadır. Oyunda yer alan Armory Store üzerinden yeni uçaklar, özel silahlar, mühimmatlar ve yardımcı özellikler alınabilmekte.

iFighter 2: The Pacific 1942 Resimli Anlatim


A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

gedex

özel eğitim için interaktif uygu

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

Oley.com

sanal iddaa uygulaması

Devamı

Bu ay en çok indirilen programların tümü