Iconion indir Iconion 1.0

iconion-win-setup.zip
18.9 MB
Dil en
lisans:  Ücretsiz
Hit(Buay):1 Hit 37
ikon hazırlama programı; Iconion, web sayfalarınız için ikon oluşturabilirsiniz. aynı zamanda başka çalışmalarınız içinde kulanabilirsiniz.
gelişmiş ikonları çok kolay hazırlama istiyorsanız bu programı deneyin.
oluşturduğunuz ikonları hazır tema ve sitillerde kullanalirsiniz. İstediğiniz hazır ikon temalarından bir tanesi seçebilir ve daha sonrasında yine kendi belirleyeceğiniz stili seçerek ikonunuzun nasıl göründüğünü önizleme ekranı üzerinde inceleyebilirsiniz. Hatta ikon ve arkaplanla ilgili birçok ince ayarı da yine program içerisinde yer alan ilgili bölümü kullanarak özelleştirebilirsiniz.

Vektör tabanlı modeller üzerinde çalışmanıza olanak sağlayan Iconion ile istediğiniz ikonu hazırladıktan sonra, hazırlamış olduğunuz ikonları bilgisayarınız üzerine PNG, BMP ve JPG formatlarında kaydedebilirsiniz. Kalite kaybı olmadan 32x32'den 1024x1024 piksele kadar ikonlarınızı kaydetme şansını sizlere sunan program, ikon oluşturma konusunda gerçekten çok başarılıdır.

Sonuç olarak bir ikona ihtiyacınız varsa ve kendi ikonlarınızı tasarlayabileceğiniz bir programa ihtiyaç duyuyorsanız, bu noktada ilk denemeniz gereken programlardan bir tanesi Iconion olmalı.

Iconion 1.0,ikon hazırlama programı


Etiketler: ikon hazırlama programı, web ikon hazırlama, Iconion indir, 
Mailim Görünsün

İlk Yorumu Siz Yazın

EBA

android için eba uygulaması

Flatcast

internetten radyo yayını yapma pr

ZOOM Cloud Meetings

yüksek kaliteli video sohbet uygul

EBA

iphone için eba uygulaması

Anti Deep Freeze

deep freeze şifre bulucu

A.T.A.K

akıllı tahta usb anahtar yazılı

Psiphon

ios için engelli sitelere girme

Waseor Coğrafya

il bulma oyunu